#3PM. Nowości Jamesa Blunta, London Grammar oraz Yumi Zouma

03.02.2017 16:57
Fotografia: grafia: materiały promocyjne
Okładki płyt Jamesa Blunta, London Grammar, Yumi Zouma

Wśród nowości znalazł się nowy singiel Jamesa Blunta "Love Me Better", brytyjska formacja London Grammar oraz projekt Yumi Zouma.

James Blunt- "Love Me Better"

Piąty album Jamesa Blunta "Afterlove" ukaże się w marcu tego roku. Sam artysta w wywiadzie dla magazynu "Time" przyznał, że obawia się trochę reakcji swoich fanów, ponieważ nowy album będzie się nieco różnił od jego pozostałych płyt, które bywały gitarowe i smutne. James pracował nad nim aż dwa lata i w tym czasie napisał około 100 piosenek. Wybrał dziesięć najlepszych, które ukażą się właśnie na "Afterlove". "Love Me Better" to jedna z nich.

London Grammar -"Big Picture"

Hannah Reid, Dan Rothman, Dominic Major czyli londyńskie trio London Grammar zadebiutowali albumem "If You Wait" w 2013 roku. To z niego pochodzą ich najpopularniejsze nagrania, takie jak "Nightcall" czy "Hey Now". Po ponad trzech latach nieobecności zespół zapowiedział swój kolejny krążek, który zwiastuje singiel "Big Picture". Utrzymana w indie popowym klimacie ballada została wyprodukowana przez brytyjskiego producenta Jona Hopkinsa znanego ze współpracy z Brianem Eno i Kingiem Creosote.

Yumi Zouma -"Barricade" 

Dream popowa formacja z Nowej Zelandii Yumi Zouma swój debiutancki album "Yoncalla" nagrywała w większości na odległość, ponieważ czteroosobowy skład zespołu porozrzucany jest po różnych stronach świata - od Auckland, Paryż, po Nowy Jork. Zespół musiał opuścić rodzinne Christchurch z powodu trzęsienia ziemi w 2011 roku. Utwór "Barricade" to świeży powiew syntetycznego popu, okraszonego dźwiękami keybordu i gitary elektrycznej.