#3PM. Nowe utwory od Syd, Rynn oraz Henry’ego Grena

27.01.2017 14:15
Fotografia: grafia: materiały promocyjne
#3PM. Nowe utwory od Syd, Rynn oraz Henry’ego Grena

Frontmanka The Internet stawia na solową karierę wypuszczając drugi singiel "Body", Henry Green proponuje klimat downtempo, a Rynn zaprasza do jej marzycielskiego świata piosenką "Linger".

Syd "Body"

Znana z formacji The Internet, Syd niedawno opublikowała drugi, po "All About Me" singiel "Body" promujący jej solowe wydawnictwo. Obdarzona aksamitną barwą głosu artystka jak zwykle w swoich tekstach porusza tematykę miłosną, a tym razem skupia się raczej na jej fizycznym aspekcie i robi to w zupełnie delikatny i sensualny sposób. Za warstwę muzyczną utworu odpowiada producent MeLo- X, który pracował między innymi przy ostatniej płycie Beyonce "Lemonade". Pierwsza, solowa płyta artystki ujrzy światło dzienne już 3 lutego.

Rynn "Linger"

Amerykańska wokalistka i songwriterka Rynn jest autorką EP-ki "Nightfires", na której znalazło się 5 utworów utrzymanych w synth- popowym klimacie. Chociaż pochodzi ze światowej stolicy muzyki country - Nashville, jej twórczość odbiega nieco od tego klimatu. Sama autorka określa ją jako dream pop. Czyli jako marzycielską odmianę muzyki popularnej, która dobrze komponuje się z jej tekstami, właśnie o marzeniach. "Linger" to utwór, w którym mieszają się najróżniejsze dźwięki, budując jedyną w swoim rodzaju atmosferę.

Henry Green "More Than This"

Można powiedzieć, że najnowsza kompozycja Henry'ego Greena dosłownie rozpływa się w uszach. Down- tempo, kojący, androgeniczny głos wokalisty i uśpiona perkusja - to główne składniki tej piosenki. Utwór "More Than His," to opowieść o walce z rutyną i wyłamaniu się z utartego schematu życia, obierając swój własny kierunek. Utwór ukaże się na nadchodzącej EP- ce "Real", która ukaże się już 10 lutego nakładem londyńskiej wytwórni Akira Records.