#3PM. Najlepsze nowości od Couros, Aquilo oraz How To Dress Well

18.11.2016 10:43
Fotografia: grafia: materiały prasowe
#3PM. Najlepsze nowości od Couros, Aquilo oraz How To Dress Well

Wśród propozycji znalazły się dźwięki autorstwa nowego mistrza electro-soul Courosa, duetu Aquilo i Toma Krella, czyli How To Dress Well.

Couros "Never Break ft. Alyss"

Okrzyknięty nowym mistrzem electro- soulu, londyński producent Couros zabiera nas w inną przestrzeń za pomocą wydanej niedawno EP-ki "Jupiter".Na co dzień jest związany z wytwórnią PMR Recordings, w której wydają tacy artyści jak Disclosure, czy Jamie Woon. Na minialbumie znalazły się 4 piosenki, w tym "Never Break", na którym wokalu gościnnie udzieliła brytyjska wokalistka Alyss.

Aquilo "Sorry"

Aquilo brytyjski duet indie- popowy zwrócił uwagę mediów w 2014 roku przy okazji wydania singli "Calling Me" i "You There" które znalazły się na liście przebojów Radia BBC1. Panowie przymierzają się aktualnie do wydania swojej debiutanckiej płyty "Silhouttes", której premiera zaplanowana jest pod koniec stycznia 2017 roku. Jednym z utworów zwiastujących ten projekt jest utwór "Sorry", to emocjonalna ballada, w której autor wyraża gorycz z powodu utraconej miłości.

How To Dress Well "Salt Song"

How To Dress Well , a właściwie Tom Krell, to amerykański piosenkarz i twórca tekstów .Oprócz muzyki interesuje się filozofią, co więcej posiada doktorat w tej dziedzinie. Inspiracje filozofią bardzo często słychać z resztą w jego tekstach. We wrześniu tego roku artysta popełnił swój czwarty album zatytułowany "Care". W projekcie wzięli udział także nowojorski producent Dre Skull oraz pochodzący z Montrealu CFCF. W wielu recenzjach płyta została określona jako "pościelowe" R&B" z elementami popu i ambientu.