#3PM. Matt Woods "Ain't No Use", Mayer Hawthorne "Time For Love" i Kraak & Smaak "Alone With You"

04.11.2016 13:17
Fotografia: grafia: materiały prasowe
Matt Woods "Ain't No Use", Mayer Hawthorne "Time For Love" i Kraak & Smaak "Alone With You"

Wśród nowości znalazł się singiel brytyjskiego artysty Matta Woodsa, 1/3 EP-ki króla neo-soulu Mayera Hawthorne'a oraz dico-chilloutowe brzmienia od Kraak & Smaak.

Matt Woods "Ain't No Use"

Matt Woods to wokalista i autor tekstów na stale urzędujący w Londynie. w 2014 roku wydał EP-kę  "In The Dark" skąd właśnie pochodzi utwór "Ain't No Use". Zaczyna się dosyć lirycznie i melancholijnie, aby w refrenie wybuchnąć wulkanem energicznych, nawet nieco tanecznych dźwięków. Warto zwrócić uwagę na unikalny głos Matta, który przez niektórych porównywany jest do głosu Vincenta McMorrowa, czy Johna Newmana. W skrócie "Ain't No Use" to kawał porządnego future- soulu okraszona charakterystycznym wokalem Woodsa. 

Mayer Hawthorne "Time For Love"

Dla Mayera rok 2016 okazał się być wyjątkowo pracowity i co za tym idzie bogaty w muzyczne projekty. W kwietniu po wydaniu czwartego już w swojej karierze albumu "Man About Town" artysta zaskoczył niedawno swoich fanów kolejną EP-ką "Party Of One", która zawiera 3 nowe utwory. "Time For Love" to jeden z nich i tak jak cały minialbum i właściwie poprzednia twórczość artysty, jest utrzymana w luźnym, miłosnym neo- soulowym klimacie.

Kraak & Smaak "Alone With You" (ft. Cleopold) 

Holenderskie elektroniczno- funkowe trio Kraak & Smaak na swoim koncie posiada 5 albumów i występy na najlepszych festiwalach muzycznych od kalifornijskiej Coachelli po węgierskiego Sziget. Ich produkcje pojawiały się również w popularnych serialach między innymi w "Czas na Brajana" czy w "Chirurgach". W 2016 roku Holendrzy wydali nowy album "Juicy Fruit", który został wydany w brytyjskiej wytówrni Jalapeno Records, a parę dni temu natomiast nagrali singiel "Alone With You". Utwór istnieje w trzech różnych, zremixowanych wersjach, a my prezentujemy Wam tę oryginalną.