#3PM. Lana Del Rey, Coals oraz JMSN

24.04.2017 10:10
Fotografia: grafia: materiały promocyjne
#3PM. Lana Del Rey, Coals oraz JMSN

W tym tygodniu odkrywamy kolejny utwór Lany DeL Rey, w którym gościnnie pojawia się The Weeknd, Oniryczną kompozycję autorstwa rodaków z Coals oraz zaśpiewaną i wyprodukowaną od początku do końca przez JMSN'a piosenkę "Where Do You Go".

Lana Del Rey - Lust For Life

Nowa płyta księżczniki dark popu podobno ma ujrzeć światło dzienne jeszcze w tym roku. Kolejnym po "Love" singlem promującym to wydawnictwo jest "Lust For Life", na którym gościnnie pojawia się kanadyjski artysta The Weeknd. Nie jest to pierwsza muzyczna współpraca tej dwójki, bowiem Lana i Weeknd nagrali wcześniej wspólny numer „Stargirl Interlude”.

W sieci pojawił się równiez teledysk nakręcony w Kalifornii, gdzie ubrana elegancko para siedzi na literach słynnego napisu HOLLYWOOD, śpiewając sobie nawzajem kolejne zwrotki piosenki. Zarówno Lana Del Rey jak i The Weeknd odwiedzą Polskę na tegorocznych festiwalach - Opener w Gdyni oraz Orange Festiwal w Warszawie.

Coals - S.I.T.C.

Zespół Coals to duet, w skład którego wchodzi Katarzyna Kowalczyk oraz Łukasz Rozmysłowski. Prestiżowy brytyjski magazyn The Quietus opisał muzykę duetu jako "marzycielski, eteryczny pop czerpiący na równi z elektroniki i elementów folku". Muzycy właśnie pracują nad debiutnckim albumem, który ma ukazać się na jesieni tego roku.

W zespole to Kasia odpowiada za wokal, natomiast Łukasz produkuje muzykę, w "SITC" śpiewają razem. Do piosenki ukazał się również klimatyczny obrazek wyreżyserowany przez Ole Bydlowską i Alana Willmanna. Ostatnio zespół koncertuje dużo poza granicami kraju, zaliczając występy między innymi na Tune in w Tel Avivie, MENT w Ljublanie, Tallin Music Week w Tallinie, czy BUSH w  Budapeszcie.

JMSN - Where Do U Go

Długooczekiwany krążek JMSN-a "Whatever Makes You Happy" ukaże się nakładem Sonic Records już 28 kwietnia. Artysta wymieszał tam różne style muzyczne od czarnego blues'a, po western- country, a także zmysłowy soul. JMSN należy do ambitnych i niezwykle utalnetowanych artystów bowiem sam napisał, skomponował, nagrał instrumenty i wyprodukował cały materiał na płycie.

Do "Where Do You Go" ukazał się czarno-biały teledysk, w którym oprócz JMSNa występuje również aktorka Alexa Demie. Autorem teledysku również jest nie kto inny jak JMSN. Jak twierdzi autor: “Ten klip to dosłowna ilustracja tekstu tytułowej piosenki – chodzi tu o niepewności związane z każdą relacją miłosną.