#3PM. Kolejny singiel The XX, Kolektyw Flirtini i Gabrielle Alpin

05.01.2017 10:19
Fotografia: grafia: materiały promocyjne
#3PM. Kolejny singiel The XX, Kolektyw Flirtini i Gabrielle Alpin

W najnowszym wydaniu 3 plików muzyki prezentujemy nowy utwór The XX, propozycje od polskiego kolektywu Flirtini oraz balladę Gabrielle Alpin.

The XX "Say Something Loving"

"Say Something Loving" to kolejna propozycja od brytyjskiego kolektywu pochodząca z najnowszej, trzeciej płyty "I See You", której premiera przewidziana jest na 13 stycznia. Po gorącym przyjęciu przez fanów pierwszego singla "On Hold", The XX odkrywa kolejną muzyczną kartę tuż przed premierą krążka. Piosenka "Say Something Loving" tak jak podobno reszta płyty jest bardziej energiczna, czy nawet taneczna w porównaniu do poprzednich projektów zespołu. Trio zdążyło zagrać już kilka koncertów prezentując najnowszy materiał między innymi w Australii, Japonii, Czechach i Polsce.

Piotr Zioła / Flirtini "Bilet" 

Flirtini to jeden z najpopularniejszych, polskich duetów producencko - i DJskich muzyki elektronicznej w Polsce. Panowie regularnie rozgrzewają rodzime, klubowe parkiety, ale również wydają cykliczną składankę "Hearbreak and Promises". W połowie grudnia, ukazała się już 3 część tego projektu, na której pojawia się cała śmietanka polskiej, alternatywnej sceny muzycznej. Na płycie możemy usłyszeć między innymi Natalię Nykiel, Justynę Święs, Klaudię Szafrańską, Paulinę Przybysz, zespół Kroki, czy Piotra Ziołę. Ten ostatni udzielił wokalu w piosence "bilet".

Gabrielle Aplin "Run For Cover"

Gabriel Alpin to kolejna artystka młodego pokolenia, która zaczynała swoją karierę w sieci, a konkretnie wrzucając swoje pierwsze, akustyczne piosenki na serwis Youtube. Oprócz tego jest modelką, pojawiała się na okładkach magazynów GQ i Vogue. Ma 24 lata i na koncie 3 albumy, z tego ostatniego pochodzi nastrojowa ballada "Run For Cover". To utwór pełen emocji i żywych instrumentów, brzmi trochę jak ścieżka dźwięków do jednego z romantycznych filmów.