#3PM. Andreya Triana, Yellow Days, Bondax

05.11.2018 11:47
Fotografia: Chillizet
#3PM. Andreya Triana, Yellow Days, Bondax

Nasze najnowsze propozycje to singiel promujący nowy album Andreyi Triany, utwór Georga Van Den Broek’a czyli Yellow Days oraz elektroniczne rytmy autorstwa kolektywu Bondax.

Andreya Triana - Woman

Pochodząca z Lonydnu, znana z kolaboracji z takimi artystami jak Bonobo, czy Flying Lotus Andreya Triana zapowiada swój trzeci album studyjny. Krążek ma ukazać się w połowie lutego 2019 roku. "Life in Colour" bo taki tytuł nosić ma wydawnictwo promuje singiel "Woman". Podobnie jak cały album jest optymistyczny i kolorowy brzmieniowo. Sama artystka przyznaje, że praca nad nim sprawiła jej dużo przyjemności i zabawy. W zamyśle Triany było to, aby piosenki na najnowszej płycie  dodawały energii, wzmacniały i wprost pobudzały do działania.

Yellow Days - How Can I Love You? 

Yellow Days czyli George Van Den Broek swoją przygodę z graniem zaczął w wieku 11 lat kiedy to dostał gitarę od rodziców w prezencie pod choinkę. Od tej pory jest z nią nierozłączny, a ta relacja zaowocowała w 2 EP- ki wydane w 2016 i w 2017 roku. W tym roku 19-letni artysta prezentuje nowy singiel "How Can I Love You?". W tym utworze artysta po raz kolejny udowadnia, że jest posiadaczem jednego z najcharakterystyczniejszych, męskich głosów młodego pokolenia.

Bondax - Last Light 

Bondax czyli duet, w skład którego wchodzi Adam Kaye oraz George Townsend wydał swój pierwszy, długogrający album. Album nazywa się "Revolve" i pojawia się na nim znamienite grono gości, m.in. Aquilo, Daniel Alexander,czy Andreya Triana. "Last Light" to jedna z kompozycji promująca ten krążek. Chociaż Duet słynie ze swojej elektronicznej działalności, poruszając się głównie po klimatach disco i house, w tym utworze pokazał swoje dosyć jazzowe oblicze. W piosence można usłyszeć całą gamę instrumentów od saksofonu po gitarę elektryczną.