#3PM. Alicia Keys, Lana Del Rey i debiutujący na antenie Garden City Movement

28.10.2016 14:18
Fotografia: grafia: Radio ZET Chilli
Alicia Keys "Blended Family",  Garden City Movement "She's So Untouchable",  Lana Del Rey "You Can Be The Boss"

Prezentujemy kolejny, nowy singiel Alici Keys, wcześniej niepublikowane nagranie Lany Del Rey oraz electro-popową kompozycje od izraelskiego trio Garden City Movement.

Alicia Keys "Blended Family"

Alicia konsekwentnie podsyca ciekawość związaną z jej najnowszym, już szóstym albumem "Here", którego premiera jest zaplanowana na 4. listopada 2016 rok. Najpierw zaprezentowała singiel "In Common", po jakimś czasie ukazała się jej druga propozycja "Hallelujah", teraz przyszła kolej na trzeci, promujący to wydawanictwo utwór "Blended Family". W nagraniu gościnnie występuje także raper Asap Rocky. Alicia zadedykowała te piosenkę synowi z pierwszego małżeństwa jej męża producenta Swizz Beatz, w której śpiewa "Może nie jestem naprawdę Twoją matką, ale to nie znaczy, że Cię nie kocham naprawdę".

Garden City Movement "She's So Untouchable"

Garden City Movement to electro - popowy zespół założony w 2013 roku w Tel-Avivie. W jego skład wchodzą trzej panowie: Roi Avital, Joe Saarand i Johnny Sharoni. Izraelscy artyści na koncie mają 3 EP-ki a w połowie września wydali nowy singiel pod tytułem "Untouchable", który zwiastuje ich debiutancki, długogrający krążek mający ukazać się wiosną przyszłego roku. To miła dla ucha, wibrująca kompozycja, która jednak porusza poważne tematy społeczne. Opowiada o byciu "nietykalnym" i o tym w jaki sposób ludzie nawzajem komunikują między sobą swoją seksualną atrakcyjność.

Lana Del Rey "You Can Be The Boss"

Utwór ten powstał tak naprawdę w 2011 roku, Lana napisała go wspólnie z dwoma songwriterami - Joe Hensonem i Alexisem Smithem. Artystka która słynie z utrzymanych w stylistyce Hollywood lat 60. teledysków, tym razem postawiła na nieco inny styl. Wideo do "You Can Be The Boss" zawiera fragmenty dość kontrowersyjnej produkcji końca lat 90. "Lolita", która to opowiada o romansie dojrzałego mężczyzny z nastolatką. Sam tekst piosenki także nawiązuje do relacji jaka miała miejsce w filmie, Lana śpiewa o byciu zdominowanym przez partnera, dodając, że bardzo jej się to podoba.