31. Finał WOŚP: Licytuj udział w audycji Biznes przez Sito wraz z treningiem medialnym [SZCZEGÓŁY]

Weronika Domoradzka
24.01.2023 11:45
Fotografia:
31. Finał WOŚP: Licytuj udział w audycji Biznes przez Sito wraz z treningiem medialnym [SZCZEGÓŁY]

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy działa prężnie od 1993 roku i właśnie gra dla nas po raz 31. Za zebrane pieniądze zostanie zakupiony sprzęt do szybkiej identyfikacji bakterii, które mogą doprowadzić do sepsy. 

Sepsa to zespół objawów wywołanych przez niekontrolowaną, gwałtowną reakcję organizmu na zakażenie. W przebiegu sepsy w ciągu kilku godzin może dojść do niewydolności wielonarządowej, wstrząsu i śmierci.

Po raz kolejny przyłączamy się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już teraz możecie wylicytować coś naprawdę wyjątkowego! Przedmiotem naszej aukcji jest udział w audycji BiznesPrzezSito w Chillizet poprzedzony intensywnym treningiem medialnym.

WOSP_FOTO1

❤️ Robisz fantastyczne rzeczy i chcesz, żeby Twoja firma zaistniała w programie #BiznesPrzezSito w Chillizet?

❤️ Chcesz zmierzyć się w praktycznym boju z mikrofonem i kamerą?

❤️ Potrzebuje warsztatu z wystąpień medialnych?

WOSP_FOTO2

Nie zwlekaj i już dziś weź udział w licytacji, dzięki której zaistniejesz na radiowej antenie oraz zyskasz praktyczną wiedzę i umiejętności, które przetestujesz w boju.

Najpierw spędzisz intensywny dzień w profesjonalnym studiu, w towarzystwie Kuby Sito, dziennikarza i konsultanta biznesowego z ponad 20-letnim stażem, który przeprowadzi Cię przez tajniki wystąpień publicznych. Gwarantujemy, że będzie to dzień pełen wyzwań, po którym nie tylko zauważysz realną różnicę w swoim zachowaniu, ale również zaczniesz zwracać uwagę na detale, które sprawią, że Twoje wystąpienia w przyszłości będą dużo lepsze.

To warsztat skrojony na miarę wyzwań Twoich lub Twojego zespołu w tym obszarze, precyzyjnie zaplanowany i spersonalizowany.

Szkolenie może mieć charakter indywidualny, bądź grupowy, ale maksymalna liczba uczestników ograniczona jest do 4 osób.

WOSP_FOTO3

To intensywne 8 godzin w trakcie których:

❤️ zdobędziesz poszerzoną wiedzę o wystąpieniach medialnych

❤️ poznasz praktyczne tipy na stresujące i nieprzewidziane sytuacje

❤️ otrzymasz ogólną analizę swojego potencjału

❤️ sprawdzisz się w sytuacjach takich jak: spotkanie z dziennikarzem newsowym i komentarz (setka), udział w programie publicystycznym (wywiad), udział w debacie (zarówno w roli moderatora, jak i uczestnika).

❤️zdobędziesz swoje pierwsze radiowe doświadczenie, w trakcie audycji na żywo!

WOSP_FOTO4_KUBA i JUREK

Szkolenie odbędzie się w studiu Sito Strategy, usytuowanym w Centrum Kreatywności Targowa na Pradze Północ a wywiad zostanie przeprowadzony w warszawskiej siedzibie Chillizet. 

#BiznesPrzezSito to audycja, w której analizujemy trendy, pokazujemy innowacyjne rozwiązania, komentujemy aktualne wydarzenia gospodarcze oraz wyzwania z jakimi mierzy się biznes. Emitowana jest w weekendy między 8:00 a 10:00.

Licytować możecie TUTAJ: 

https://allegro.pl/oferta/udzial-w-audycji-biznes-przez-sito-w-chillizet-13174316564 

31. Finał WOŚP odbędzie się  29 stycznia 2023 roku. 

Nasza aukcja trwa do 5 lutego a całkowity dochód z licytacji zasili cel 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dzięki Tobie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w chilloutowym rytmie!