Znany projektant stworzył kolekcję dla popularnej sieci sklepów. Pomysł na linię jest oryginalny

Paulina Szestowicka 26.09.2016
Maciej Zień dla Biedronka
Fotografia: East News

Wiele osób zdziwi się, że w linii znajdą się nie ubrania, a akcesoria łazienkowe i kąpielowe. 

Kolekcja Macieja Zienia dla Biedronki HOME & SPA by Maciej Zień trafi do sprzedaży 13 października 2016 roku. W ofercie limitowanej znajdą się między innymi szlafrok bawełniany, kapcie, ręczniki, kosmetyczki i dywaniki łazienkowe. Kolekcja będzie utrzymana w trzech kolorach: białym, beżowym i granatowym. 

Maciej Zień od 2009 roku próbuje swoich sił w branży wnętrzarskiej. 7 lat temu zaprojektował pierwszą kolekcję dla marki Tubądzin, a w 2011 roku zaprojektował część wnętrz w Rezydencji Naruszewicz. Inne projekty wnętrz jego autorstwa to apartamenty pokazowe w Woronicza Qbik, dom pokazowy Ventana i wnętrze restauracji Chez Belier. Maciej Zień 5 lat temu przy ulicy Mokotowskiej w Warszawie otworzył showroom marki Zień Home, która specjalizuje się nie tylko w projektowaniu wnętrz, ale też mebli.

Maciej Zień dla Biedronka
Fotografia: materiały prasowe

Moda wysoka i dla każdego

Linia akcesoriów i dodatków Macieja Zienia dla Biedronki może być też okazją dla projektanta o przypomnieniu o sobie szerszemu gronu odbiorcy. Projektant przez kilka ostatnich miesięcy nie był aktywny zawodowo, a nie wszyscy śledzą na bieżąco pokazy mody, żeby wiedzieć, że 19 września 2016 roku, kreator pokazał nową kolekcję Sweet Dreams. Maciej Zień jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektantów, który zyskał popularność dzięki współpracy ze gwiazdami polskiego i zagranicznego show-biznesu. 

W przeszłości dla Biedronki kolekcje przygotowywali kolekcję Paprocki&Brzozowski, który zaprojektowali koce, oraz BOHOBOCO, które stworzyło linie pościeli. Ostatnio w sklepie była dostępna też tańsza linia marki Loft37, w której były torebki, buty oraz akcesoria do ich ozdabiania.  

Szlafrok damski – jaki szlafrok spakować na podróż?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów