Vans wypuszcza kolekcję inspirowaną Davidem Bowiem!

Paulina Ermel 26.03.2019
David Bowie
Fotografia: instagram.com/davidbowie

To nie pierwsza tego typu kolekcja znanej marki obuwniczej. Ale zobaczcie, jak wyjątkowa! Vans wypuszcza modele butów, które będą oddawały hołd Davidowi Bowiemu!

Już niebawem Vans wypuści na rynek buty inspirowane twórczością kultowego brytyjskiego muzyka - Davida Bowiego! Kolekcja kapsułowa będzie obejmowała trampki z różnymi motywami, nawiązującymi do różnych okresów twórczości rockmana.

Vans wypuszcza buty inspirowane Davidem Bowiem

Co i rusza popularna marka Vans zaskakuje swoich fanów oryginalnymi kolekcjami kapsułowymi. W zeszłym roku mieliśmy okazję kupić buty inspirowane twórczością Led Zeppelin. W tym roku "nosimy Bowiego".

W ofercie Vansa znajdą się modele butów z czterema różnymi wzorami, z których każdy będzie nawiązywał do poszczególnych etapów twórczości Davida. I takw kolekcji znalazły się buty o nazwie "Era", "The Old Skool", "Slip-On 47 VDX", a także "Sk8-Hi". To przede wszystkim różne kroje i różne motywy, spośród których będą mogli wybierać fani Vansa i Bowiego przy okazji.

Za modele butów z limitowanej kolekcji trzeba będzie zapłacić od ok. 200 do nawet 320 zł. Wciąż nie wiadomo, jaka jest oficjalna data premiery butów, ale nieoficjalnie mówi się, że ma się ona odbyć już na początku kwietnia.

Jak wam się podobają takie trampki?

W tym sezonie nosimy nie tylko kultowe trampki marki Vans, ale też notujemy powrót dobrze znanego nam trendu. Teraz znów nosimy spodnie dzwony! Zobacz, jak je łączymy.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów