Trudno uwierzyć, co Kylie Jenner założyła jako naszyjnik. "Eksplozja mózgu zapewniona"

Emilia Klima 08.06.2017
Kylie Jenner
Fotografia: Instagram.com/kyliejenner

Jeśli to ma być nowy trend w modzie, jesteśmy bardzo na "nie". 

Niedawno Bella Hadid wstrząsnęła światem mody zakładając na włosy popularną w latach 90. dużą frotkę. Ku naszemu zaskoczeniu, portale modowe pochwaliły tę stylizację i zawyrokowały, że modelka zapoczątkuje trend w modzie ulicznej. Nie zdążyliśmy się jeszcze otrząsnąć z tej prognozy, a amerykańskie celebrytki serwują nam kolejną niespodziankę.

Tym razem swoją modową fanaberię zaprezentowała Kylie Jenner. Celebrytka wrzuciła na Instagram zdjęcie w z pozoru zwyczajnej bluzie. Bluza jednak kończy się nagle na wysokości piersi - może to tylko "dziura", popularny trend przeniesiony ze jeansów - pomyśleliśmy. Ale nie, więcej materiału w tym oryginalnym odzieniu nie ma. Same rękawy i fragment wokół szyi. Tym samy bluzę możemy uznać za bardzo pomysłowy naszyjnik.

Kylie Jenner
Fotografia: Instagram.com/kyliejenner

Najdziwniejszy naszyjnik świata

Kylie Jenner uchodzi za jedną z najbardziej wpływowych celebrytek na świecie, jej profil na Instagramie obserwuje 95 milionów internautów. Gwiazdka dała już początek niejednemu trendowi, a jej stylizacje stają się inspiracją dla rzeszy fanek. Czy i tak stanie się w przypadku naszyjnika z bluzy? Na szczęście portale modowe i showbiznesowe na ten pomysł patrzą mniej łaskawym okiem niż na frotkę Belli.

Bluzo-naszyjnik Kylie Jenner sprawi, że wasz mózg eksploduje - ocenił krótko portal Indiatoday.com.

Przepraszam, ale czy ktoś mógłby wyjaśnić co ma sobie Kylie - dopytuje ze zdziwieniem portal Cosmopolitan.com.

A co Wy myślicie o tym szalonym pomyśle? Przyjmie się? ;-)

Najmodniejsze bluzy i swetry damskie

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów