To najpopularniejsze na Instagramie buty z Zary na lato!

Zuzanna Morska 29.07.2019
Kobieta w letniej stylizacji
Fotografia: Shutterstock

Hiszpańska sieciówka zrobiła to po raz kolejny! Ma w ofercie buty, które podbiły Instagram i serca influencerek. 

Zara od lat dyktuje trendy. Nie ma na świecie drugiej tak popularnej sieciówki, której tak dużo projektów stawałoby się w krótkim czasie hitem. Wygląda na to, że lato u miłośniczek mody również upływa pod adresem propozycji Zary. Zobaczcie, jakie buty na lato wylansowała znana marka.

Trendy wiosna-lato 2019: sandałki z Zary

W tym roku miłośniczki mody, blogerki modowe i influencerki na nowo pokochały lata 90. Zauważamy powrót do dżinsów z wysokim stanem, do krótkich topów, neonów, białych kozaków, ale też do sandałków z cienkimi paseczkami. I to właśnie taki model butów na lato zaprojektowała dla swoich klientek Zara.

Są lekkie, bo składają się wyłącznie z cienkiej podeszwy (może być na niewielkim obcasie) i z cienkich pasków, które mogą trzymać stopę tylko z przodu, ale mogą być też wiązane wokół kostki. W ofercie Zary znajdziemy kilka kolorów tych butów, a także kilka modelki - są płaskie i na obcasie.

Miłośniczki mody szczególnie upodobały sobie białe sandałki na niskim cienkim obcasie, które wykonane są ze skóry. Ich główną ozdobą są cienkie białe paseczki. Uwagę zwraca także kwadratowy nosek butów. Taki model butów kosztuje 239 zł, ale trzeba przyznać, że połączy się go z wieloma stylizacjami.

fe2e5086c299603b5ebd937d719bc81743f7c8b9
Fotografia: Materiały prasowe

Od kilku sezonów nosimy głównie dopasowane spodnie rurki. Jednak w tym roku notujemy wielki powrót... dzwonów! Jakie są najmodniejsze dzwony w tym sezonie i jak je nosimy? Zobaczcie. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów