Jewellery junkie - to najmocniejszy trend lata 2020! Zobacz, na czym polega

Zuzanna Morska 12.06.2020
Biżuteria
Fotografia: Shutterstock

Ma to związek z powrotem mody z lat 90. Co sądzicie o takim trendzie?

Już od jakiegoś czasu obserwujemy powrót mody z lat 80. i 90. Od kilku sezonów nosimy jeansy o kroju "mom", które w serialu "Beverly Hills, 90210" lansowały kultowe Brenda i Kelly. Co wiosnę i lato powracają do nas neony, a od pewnego czasu sympatyzujemy z plastikowymi torebkami - im bardziej przezroczyste, tym lepiej.

W tym roku obserwujemy powrót kolejnego trendu z poprzednich dekad. Mowa o "jewellery junkie"! Sprawdź, na czym on polega.

Trendy lato 2020: jewellery junkie

Latem 2020 roku królować będzie tzw. jewellery junkie. Jak pewnie się domyślacie, w trendzie tym chodzi o to, aby zakładać na siebie jak najwięcej biżuterii. I to najlepiej kolorowej.

Moda ta z pewnością przypadnie do gustu miłośniczkom maksymalizmu. Jewellery junkie to osoba, która nosi jednocześnie duże pierścionki na kilku palcach jednej dłoni, ale do tego na szyję zakłada kolorowe koraliki, a jej ręce zdobią np. bransoletki boho.

Najważniejszą zasadą w trendzie jewellery junkie jest fakt, że nic nas tu nie ogranicza. Nosimy wszystko to, co chcemy i w ilości, jaką sobie wybierzemy.

Co o tym sądzicie?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!       

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów