Okulary przeciwsłoneczne, które pokochały gwiazdy to hit lata 2018! Nas jednak nie przekonują

Katarzyna Leszczyńska 12.04.2018
Okulary trendy lato 2018
Fotografia: Shutterstock.com

W tym roku gwiazdy oszalały na punkcie futurystycznych okularów, które są bardzo specyficzne. Same nie wiemy, co o nich myśleć. 

Nadchodzi sezon z piękną pogodą, a wraz z nim najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne na lato 2018. W tym roku gwiazdy pokochały futurystyczny fason, który jest bardzo specyficzny, a co za tym idzie… nie każdemu przypadł do gustu. W sieciówkach jednak jest ich pełno, a noszą je takie gwiazdy jak: Gigi Hadid, Rihanna, a w Polsce m.in. Marina Łuczenko-Szczęsna.

Zobacz także: O takich włosach marzą wszystkie dziewczyny! To najpopularniejszy trend tego sezonu

Mini okulary, na punkcie których świat oszalał w tym sezonie, mogą mieć kocie oprawki lub być w kształcie prostokątów. Te drugie przypominają nieco okulary charakterystyczne dla Neo z "Matrixa". Najważniejsze jest to, że ich wielkość jest dostosowana tak, żeby zasłaniały jedynie oczy. Jest jednak jeden mankament. Mogą optycznie poszerzać twarz, dlatego powinny się ich wystrzegać osoby o nieco szerszych i kwadratowych rysach.

Marina Łuczenko-Szczęsna okulary
Fotografia: Instagram/Marina Łuczenko-Szczęsna

Okulary przeciwsłoneczne – trendy wiosna-lato 2018

Najmodniejsze okulary, które jeszcze niedawno cieszyły się popularnością wyłącznie w Chinach, dziś noszą gwiazdy na całym świecie. A w Polsce znaleźć je możemy w najpopularniejszych sieciówkach. Dostępne są m.in. w Zarze, Bershce oraz Mango. W tych sklepach ich cena waha się w granicach 50-70 złotych. W internecie można je dostać jednak jeszcze taniej. Te, po które sięgają gwiazdy pochodzą oczywiście od różnych projektantów. Cały świat oszalał na punkcie tych okularów! A jak podobają się wam? Nas nie przekonują.

Zobacz także: Oto najbardziej oryginalne buty tej wiosny. Uwaga, nie wszystkim się spodobają!

Rihanna okulary
Fotografia: Instagram/Rihanna
Okulary Bershka
Fotografia: Bershka.com
Okulary Mango
Fotografia: Mango.com
Okulary Zara
Fotografia: Zara.com

Zobaczcie w poniższej galerii, jakie trendy będą królowały w tym roku na ulicach:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne tego sezonu

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów