Trend "piżamowy" nadal w modzie. Zobacz, czy rozróżnisz prawdziwe piżamy od strojów wyjściowych

Anna Respondek 17.08.2017
Co jest piżamą?
Fotografia: Zalando.pl

Piżamowy "look" jest hitem sezonu. Rozwiąż nasz quiz, by przekonać się, czy trafnie wskażesz na "prawdziwy" strój do spania. 

Choć stylizacje piżamowe pierwszy raz na wybiegach pojawiły się wiele sezonów temu, dużą popularnością cieszą się również w tym roku. Każdego lata w sklepach można spotkać sukienki, kombinezony lub bluzki, które do złudzenia przypominają stroje przeznaczone do spania. Po ten trend sięgają największe domy mody takie jak Dior, Tommy Hilfiger czy Prada. Ubrania w takim stylu można też bez problemu znaleźć w popularnych sieciówkach. Wiele gwiazd i celebrytek nie boi się eksperymentować z tymi fasonami, dobierając do nich ciekawe dodatki i pokazując się tak na wielkich galach.

Postanowiliśmy sprawdzić jakie propozycje piżamowego "looku" mają jedne z najbardziej znanych sklepów on-line, takie jak Zalando czy ASOS. Okazało się, że jest w czym wybierać. Znajdą coś dla siebie zarówno osoby ze skromniejszym budżetem, jak i te, które z nie muszą liczyć się z kosztami. Ale czy aby na pewno jesteście w stanie rozpoznać co jest strojem tylko do spania, a w czym można wyjść na ulicę?

Przekonajcie się i sprawdźcie jak bardzo znacie się na modzie. ;)

Rozwiąż quiz

Trend "piżamowy" nadal w modzie. Sprawdź, czy rozpoznasz piżamę na zdjęciu

Piżamowy trend
Fotografia: screen z Zalando.pl

1. Z której strony zdjęcia jest prawdziwa piżama?

Piżamy damskie - jakie wybrać?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów