To najpopularniejszy pierścionek zaręczynowy na świecie. Zaskakuje prostotą

Emilia Klima 26.05.2017
Najpopularniejszy pierścionek zaręczynowy na świecie
Fotografia: Flickr

Jeśli szukacie inspiracji na pierścionek zaręczynowy, trafiliście w dobre miejsce. 

Do tego, jaki pierścionek zaręczynowy jest najczęściej wybierany przez narzeczonych, postanowił dotrzeć portal "Daily Mail".

Faworyta panien młodych na całym świecie wyłoniono zliczając, jakie zdjęcia były zapisywane przez użytkowników najczęściej na Pintereście (stronie z inspiracjami). Jest to całkiem rzetelna metoda - okazuje się, że  prawie 40 milionów internautów rocznie szuka tam "ślubnych inspiracji" - od zaproszeń, przez dekoracje stołu, aż po pierścionki zaręczynowe właśnie. 

Okazało się, że najcześciej wybierana błyskotka (zdjęcie dodało do ulubionych prawie 105 tysięcy internautów) to 1,22 karatowy pierścionek w stylu Art Deco z różowego złota. 

Najpopularniejszy pierścionek zaręczynowy na świecie
Fotografia: Pinterest/Sylvia Billone

Najpopularniejszy pierścionek zaręczynowy na świecie

Właścicielką najpopularniejszego pierścionka zaręczynowego na świecie jest internautka Sylvia Billone. Dziewczyna sama szukała inspiracji na Pintereście, aż w jej głowie zrodził się projekt idealny. Pierścionek został wykonany przez jubilera na zamówienie. Internautka nie chciała zdradzić, ile warta jest błyskotka. 

W sporządzonym przez brytyjski portal rankingu nie sprecyzowano, jaki procent z internautów szukających inspiracji na idealny pierścionek zaręczynowy to mężczyźni. Sylvia również nie przyznała, czy w wyborze uczestniczył jej narzeczony.

W dzisiejszych czasach nikogo już chyba nie dziwi, kiedy to panna młoda sama wybiera sobie pierścionek zaręczynowy. ;-)

oie_26154341d9betL9g
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów