To najmodniejsza suknia ślubna w serwisie Pinterest. Została udostępniona 2,5 miliona razy

Martyna Kraus 16.08.2016
Suknia ślubna z Pinterest
Fotografia: facebook.com/Graceloveslace

Co ciekawe, nie została zaprojektowana przez znanego kreatora mody i jest w całkiem przystępnej cenie. 

W tym sezonie największą popularnością cieszą się romantyczne, delikatne stylizacje w klimacie boho. Także panny młode na całym świecie chcą wyglądać romantycznie i dziewczęco. Świadczą o tym nie tylko katalogi marek z kreacjami ślubnymi, ale też zdjęcia, które są udostępniane przez przyszłe panny młode w mediach społecznościowych.  

Najwięcej inspiracji ślubnych można znaleźć w serwisie Pinterest.com. To właśnie za pośrednictwem tego kanału społecznościowego marka Grace Loves Lave podbiła serca aż 2,5 milionów kobiet na całym świecie. Dokładnie tyle przyszłych panien młodych udostępniło kreację Hollie 2.0 na swoich tablicach, przez co suknia została okrzyknięta najmodniejszą w tym sezonie. Warto zwrócić uwagę, że kobiety straciły głowę nie dla projektu znanego kreatora mody, a dla jednego z wielu australijskiej marki. Suknia kosztuje 7 tysięcy złotych, więc jak na ceny takich kreacji, naprawdę nie jest wysoka. 

Popularność kreacji świadczy o tym, że od metki znanego projektanta jest ważniejszy sam projekt. W końcu w ten jeden z najważniejszych dni w życiu warto wybrać coś, co nie jest dyktowane sztywnymi trendami w wybiegów, a to, co pasuje do atmosfery wydarzenia. Jak widać, wiele kobiet marzy o romantycznym ślubie. 

Zobacz najmodniejszą suknię ślubną w serwisie Pinterest

Sukienki damskie - trendy na 2018 rok

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów