To jeden z najbrzydszych kostiumów kąpielowych na świecie. Nie wierzymy, że ktoś wpadł na taki pomysł

Redakcja 13.06.2017
Kostium kąpielowy firmy Beloved Shirts
Fotografia: www.instagram.com/belovedshirts/

Kobieta, która skusi się na niego, z pewnością będzie w centrum zainteresowania. 

Firma Beloved Shirts wypuściła na rynek bardzo niebanalne stroje kąpielowe. Produkt nazywa się "Sexy Chest One Piece Swimsuit" i imituje męskie, owłosione ciało. 

Jednoczęściowy kostium trudno jest nazwać hitem sezonu. Trudno również powiedzieć o nim, że jest piękny, zjawiskowy, i że każda kobieta chciałaby choć raz mieć go na sobie. Trzeba jednak przyznać, że jest wyjątkowy. Nie często bowiem spotyka się kostium kąpielowy przedstawiający nagi, owłosiony tors mężczyzny. 

Kostium kąpielowy marki Beloved shirts
Fotografia: www.instagram.com/belovedshirts/

Kostium kąpielowy marki Beloved shirts

Hit czy kit?

Dla kobiet, które chciałyby paradować po plaży w tym niezwykłym kostiumie, mamy dobrą wiadomość. Dostępny jest w trzech kolorach tak, aby idealnie pasował do każdej karnacji. Zapłacimy za niego niecałe 45 dolarów, czyli około 170 złotych. 

Wielu internautów do pomysłu noszenia takiego kostiumu jest sceptycznie nastawiona. Niektórzy pytają, dlaczego to w ogóle zostało "stworzone", a inni wprost stwierdzają, że chcieliby czym prędzej wymazać ten obraz z pamięci. 

Nie ulega jednak wątpliwości, że jeżeli tylko ktoś skusi się na ten wyjątkowy kostium, szybko przyciągnie uwagę pozostałych plażowiczów. Niewykluczone również, że znajdą się i tacy, którzy pozazdroszczą oryginalnego wdzianka ;-) 

Kostium Sexy Chest One Piece Swimsuit
Fotografia: www.instagram.com/belovedshirts/

Kostium Sexy Chest One Piece Swimsuit

Stroje kąpielowe damskie które podbijają serca kobiet

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów