14.02.2018 13:49

Ten model okrzyknięto "najbrzydszą suknią ślubną świata". Propozycja tylko dla odważnych

Trendy w sukniach ślubnych na 2018 rok są prawdziwie zaskakujące. Projekt marki Pronovias potwierdza tę tezę. 

Suknie ślubne 2018 Pronovias

Fotografia: Fotolia

Każda panna młoda marzy o tym, aby w ten jeden wyjątkowy dzień wyglądać pięknie i olśniewająco. Dlatego właśnie kobiety poświęcają wiele czasu na poszukiwania sukni ślubnej, która spełni ich oczekiwania i będzie tą idealną. 

Zobacz także: Czy organizowanie wesela zabija romantyzm?

Najpopularniejsze marki sukien prześcigają się w tworzeniu nowych ciekawych projektów, które będą wychodziły poza pewna ramy i ograniczenia i będą podążały za modą. Coraz częściej podczas pokazów kreacji ślubnych pojawiają się kombinezony, które od kilku lat królują także na czerwonym dywanie. Te projekty kierowana są do najbardziej wyzwolonych przyszłych panien młodych, które chcą zerwać z tradycją. 

Właśnie takie założenie (możemy tak przypuszczać) towarzyszyło projektantowi marki Pronovias, który stworzył "wyjątkową" suknię ślubną, a właściwie kombinezon ślubny. Całość stylizacji oparta jest na koronkach, które wyglądają, jakby były naszyte na ciało. Podobno poświęcono aż 244 godziny, aby wyczarować tak spektakularny strój ślubny. Wykorzystano do niego również ponad 200 kryształków, które wszystko w koronkę. 

Suknię na swoim Instagramie zaprezentowała modelka Cristina Pedroche. Trzeba przyznać, że nie pozostawia ona zbyt wiele dla wyobraźni. 

Poszłybyście w czymś takim do ślubu

Zobacz także: Dlaczego lepiej nie brać ślubu w ten jeden dzień?

suknia

Fotografia: Instagram/cristipedroche

suknia1

Fotografia: Instagram/cristipedroche

suknia12

Fotografia: Instagram/cristipedroche

Czy podoba ci się kombinezon ślubny od marki Pronovias?

Tagi: