Ten zestaw z Zary to najczęściej wybierany strój na wesele!

Paulina Ermel 23.04.2019
Sukienki na wesele
Fotografia: Shutterstock

Sezon weselny dopiero się zaczyna, a ten komplet z Zary już podbił serca kobiet, które w tym roku bawią się na tego typu uroczystościach!

Strój na wesele spędza sen z powiek kobiet, które otrzymały zaproszenie na tego typu wydarzenie. Istnieje pełna lista zasad, które warto przestrzegać ze względu na nowożeńców podczas takich uroczystości. Strój nie powinien być biały i czarny, za krótki czy zbyt wydekoltowany.

Zatem co na siebie założyć? Na to pytanie, po raz kolejny, odpowiedź znalazła popularna sieciówka Zara!

Trendy ślubne: zestaw z Zary na wesele

Już w zeszłym sezonie miłośniczki mody i trendów pokochały zestaw z Zary, który nadaje się na wiele okazji, w tym na wesele do przyjaciółki.

Inspirowany latami 80. komplet jest modny również w tym sezonie! Składa się on z asymetrycznej spódnicy o długości midi i dopasowanej do niej bluzki z bufiastymi rękawami. Całość utrzymana jest w czerwonym kolorze zdobionym zwierzęcym wzorem.

Całość prezentuje się bardzo oryginalnie i jednocześnie odważnie. I choć zestaw z Zary nie jest już dostępny w sklepach hiszpańskiej sieciówki, warto się nim zainspirować. Moda na lata 80. trwa, a total look wciąż jest w cenie.

Jak wam się podoba takie zestawienie? Wybrałybyście się w takiej sukience na wesele?

Niedługo minie rok od ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Pamiętacie, jak wyglądali w tym ważnym dniu i jak przygotowana została cała uroczystość? Mamy dla wam małą przypominajkę.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów