Szlachetna i o niepowtarzalnym blasku. Wiemy już, jakiej biżuterii pragną kobiety

Redakcja 16.12.2016
Naszyjnik
Fotografia: Pixabay

Na jubilerskim podium znalazła się biżuteria, o której marzą miliony kobiet. 

Najlepszy przyjaciel kobiety? Diamenty! Marilyn Monroe, kiedy śpiewała o tych najszlachetniejszych kamieniach, dobrze wiedziała co robi. Na ich punkcie oszalały kobiety na całym świecie, a mężczyźni dobrze to wykorzystali obsypując je tymi niepowtarzalnymi błyskotkami.

Szlachetny, o niepowtarzalnej głębi i blasku zachwyca niemal każdą kobietę. A czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jaka biżuteria zwraca uwagę modnych pań? Odpowiedzi na to udzielił najnowszy raport stworzony przez firmę Karus Chains, która przyjrzała się, jakie błyskotki w Google cieszą się największą popularnością.  

Lśnić jak gwiazda

Jak podaje Harpersbazaar.com, najczęściej wyszukiwaną biżuterią jest bransoletka "Love" Cartiera. I nie można się dziwić - jest przecież ulubienicą gwiazd. Noszą ją takie gwiazdy jak Jennifer Lopez, Sarah Jessica Parker, Eva Mendes czy najmłodsza Kardashianka, Kylie Jenner. Bransoletka w ciągu tylko jednego miesiąca wyszukiwana była ponad 350 tysięcy razy. 

Na drugiej pozycji uplasowały się pierścionki od Tiffany’ego (85 tysięcy wyszukiwań), a miejsce na podium zamyka naszyjnik Heart (61 tysięcy wyszukiwań) tej samej marki. Poza podium znalazł się Swarovski i jego równie efektowne błyskotki, a dokładnie kolczyki "Crystal" (6 tysięcy wyszukiwań). 

Karus Chains przygotowała także ranking najpopularniejszych biżuteryjnych marek. Na podium znalazła się Pandora, dalej Tiffany & Co., Svarovski i Cartier. 

Eva Mendes jest posiadaczką bransoletki "Love" Cartiera
Fotografia: ons

Eva Mendes jest posiadaczką bransoletki "Love" Cartiera

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów