Suknia ślubna Meghan Markle jest plagiatem? Jest oficjalne oświadczenie!

Julita Buczek 01.06.2018
suknia ślubna Meghan Markle
Fotografia: Fotografia Instagram Givenchy

Czy suknia Meghan Markle to plagiat? Projektantka wydała oświadczenie w tej sprawie!

Suknia ślubna, którą miała na sobie Meghan została stworzona przez francuski dom mody Givenchy. Jej autorką jest Clare Waight. Księżna Sussex wyglądała podczas całej ceremonii olśniewająco, jednak po uroczystości pojawił się pewien zgrzyt.

Zobacz też: Rusin tak śmiałego zdjęcie jeszcze nie pokazała. Pozuje w szlafroku i bieliźnie. Fani zachwyceni: Nie zasnę

Czy Clare Waight skopiowała projekt sukni?

Emilia Wickstead, która jest jedną z ulubionych projektantek mody Księżnej Kate, wprowadziła niemałe zamieszanie. Oskarżyła ona Clare Waight o to, że ta skopiowała jej projekt. Dowodem na to miały być zdjęcia jej projektów umieszczone w sieci.

Do szczegółowych informacji na ten temat dotarł jeden z blogerów, który zarzucił projektantce, że ta sama kopiuje projekty innych. Internauci stanęli po stronie Meghan i wywołali prawdziwą burzę. Była na tyle duża, że Emilia musiała zawiesić konto na Twitterze i wystosować oficjalne oświadczenie, w którym przeprasza za zaistniałą sytuację.

Jestem bardzo zasmucona komentarzami, które pojawiły się w prasie i internecie w ciągu ostatnich kilku dni. Jej Królewska Wysokość, księżna Sussex wyglądała przepięknie w dniu ślubu. Nie sądzę, że suknia była kopią moich projektów. Darzę szacunkiem Clare Waight Keller i dom mody Givenchy - są dla mnie ogromnym źródłem inspiracji. Chciałabym życzyć Królewskiej parze życia wypełnionego szczęściem i miłością.

Najpiękniejsze sukienki na lato:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów