Polska fotografka autorką kampanii znanego domu mody. Możemy być dumni!

Julita Buczek 29.05.2019
sonia szóstak kampania dla Balmain
Fotografia: Michal Wozniak/East News Warszawa 20.10.2016 Elle Style Awards 2016 n/z: Sonia Szostak

Wielki sukces młodej Polki. Zobacz, jak prezentuje się kampania wykonana przez utalentowaną Sonię Szóstak dla Balmain.

Sonia Szóstak ukończyła studia fotograficzne na łódzkiej filmówce. Jej wielki talent został dostrzeżony i to właśnie dzięki niemu rozpoczęła współpracę z magazynami mody. Przed jej obiektywem stanęło już wiele modelek, a sama zainteresowana wykonała niezliczoną liczbę zdjęć. Przeprowadzka do Paryża szybko otworzyła jej drzwi do takich tytułów jak włoski, ukraiński czy nawet portugalski "Vogue" lub "Numéro".

Polka autorką kampanii Balmain

Prestiżowy dom mody dostrzegł utalentowaną Polkę i zaprosił ją do współpracy przy swojej najnowszej kampanii. Polka sfotografowała Carę Delevinge, która została twarzą, a także współautorką nowej kolekcji Balmain. Kampania na sezon jesień-zima 19/20 przedstawia kapsułową kolekcję domu mody, w której znalazły się trzy nowe modele torebek (Romeo, Twist i BBag). Nie da się ukryć, że zdjęcia Soni prezentują się znakomicie! Wszystkie kadry bardzo dobrze oddają ducha kolekcji, a Cara idealnie sprawdziła się w roli rock'n'rollowej gwiazdy.

Jak podobają wam się zdjęcia Soni?

Zobacz także: ZARA skopiowała sukienkę z kolekcji znanej polskiej blogerki?

Pamiętacie jeszcze jak Doda wyglądała jako nastolatka? Zobaczcie, jak ona, a także inne gwiazdy zmieniły się od tamtego czasu. Aż trudno rozpoznać je na starych zdjęciach!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów