Sieć Mc'Donalds wprowadziła do sprzedaży linię sportowych ubrań

Paulina Szestowicka 29.07.2016
McDonald's ubrania sportowe
Fotografia: Ebay.com.au

Powstała we współpracy z marką odzieżową We Are Handsome.

Odbiegając od tematu walorów smakowych i zdrowotnych dań sieci szybkiej restauracji McDonald's, każdy chyba przyzna, że jedzenie dużej ilości frytek czy hamburgerów prędzej czy później skutkuje koniecznością zwiększenia swojej aktywności sportowej. I jak tu teraz nie powiedzieć, że popularna sieć wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. 

McDonald's wszedł we współpracę z marką We Are Handsome. Wynika z tego nie mniej, nie więcej, że powstała limitowana linia ubrań sportowych o nazwie McActivewear. Co ciekawe, kolekcja nie powstała ani w inspiracji odzieżą roboczą pracowników Mc'Donalds, ani nie posiada ogromnych wzorów przypominających kanapkę BigMac. Na pierwszy rzut oka każdy chyba powie, że te ubrania po prostu zostały zaprojektowane przez jedną z młodych marek, której celem jest dostarczenie ubrań dobrych zarówno na co dzień, jak i na trening. 

Kolekcja będzie dostępna na Stores.ebay.com.au/mcdonaldsau od 31 sierpnia 2016 roku. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany Fundacji Ronalda McDonalda, która tworzy i realizuje programy skierowane do najmłodszych.

Ubrania sportowe McDonald's
Fotografia: www.ebay.com.au
Ubrania sportowe McDonald's
Fotografia: www.ebay.com.au
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów