03.08.2018 09:55

Shakira w kurtce polskiej marki! Niedawno po ich koszulę sięgnęła też Christina Aguilera

Polskie marki modowe mają coraz więcej sukcesów na swoim koncie. Zwłaszcza marka Epuzer, która może się pochwalić kolejną legendarną gwiazdą w ich ubraniu.

Shakira w kurtce marki Epuzer w teledysku "Clandestino"

YouTube/Shakira

Polskie marki modowe zyskują coraz większą sławę na całym świecie. Jeszcze niedawno mogliśmy gratulować Local Heroes, których ubrania nosili już m.in.: Bella Hadid, Rihanna i Justin Bieber. Teraz jednak triumfuje zupełnie inna marka. Tym razem przyszła kolej na Epuzer, firmę, która może już pochwalić się kolejną znaną gwiazdą w swoim portfolio.

Zobacz także: Ta kurtka jest przeklęta! Zabiła już 20 osób

Shakira w kurtce Epuzer

Kilka dni temu Shakira wydała teledysk do utworu "Clandestino". Wokalistka zaprezentowała się w klipie w obszytej frędzlami kurtce z graficznym printem. Okazuje się, że jest to kurtka polskiej marki Epuzer, która ma już kolejny powód do świętowania. Niedawno w ich koszuli wystąpiła Christina Aguilera. Teraz przyszedł czas na kolejną legendarną wokalistkę!

Kurtka, którą ma na sobie Shakira w teledysku, to ramoneska o nazwie "Crater". Dostępna jest na stronie marki i kosztuje 5190 zł. Epuzer jest to jedna z ulubionych marek również naszych polskich gwiazd. Po produkty tej firmy chętnie sięgają m.in.: Natasza Urbańska, Natalia Siwiec oraz Sara Boruc.

Zobacz także: Christina Aguilera w koszuli polskiej marki! Ich ubrania pokochały już polskie gwiazdy

Ramoneska "Crater" marki Epuzer

Shop.epuzer.com

Podoba wam się ramoneska Shakiry?

Największe trendy modowe 2018 roku:

Autor: Katarzyna Leszczyńska