Shakira w kurtce polskiej marki! Niedawno po ich koszulę sięgnęła też Christina Aguilera

Katarzyna Leszczyńska 03.08.2018
Shakira w kurtce marki Epuzer w teledysku "Clandestino"
Fotografia: YouTube/Shakira

Polskie marki modowe mają coraz więcej sukcesów na swoim koncie. Zwłaszcza marka Epuzer, która może się pochwalić kolejną legendarną gwiazdą w ich ubraniu.

Polskie marki modowe zyskują coraz większą sławę na całym świecie. Jeszcze niedawno mogliśmy gratulować Local Heroes, których ubrania nosili już m.in.: Bella HadidRihanna i Justin Bieber. Teraz jednak triumfuje zupełnie inna marka. Tym razem przyszła kolej na Epuzer, firmę, która może już pochwalić się kolejną znaną gwiazdą w swoim portfolio.

Shakira w kurtce Epuzer

Kilka dni temu Shakira wydała teledysk do utworu "Clandestino". Wokalistka zaprezentowała się w klipie w obszytej frędzlami kurtce z graficznym printem. Okazuje się, że jest to kurtka polskiej marki Epuzer, która ma już kolejny powód do świętowania. Niedawno w ich koszuli wystąpiła Christina Aguilera. Teraz przyszedł czas na kolejną legendarną wokalistkę!

Kurtka, którą ma na sobie Shakira w teledysku, to ramoneska o nazwie "Crater". Dostępna jest na stronie marki i kosztuje 5190 zł. Epuzer jest to jedna z ulubionych marek również naszych polskich gwiazd. Po produkty tej firmy chętnie sięgają m.in.: Natasza Urbańska, Natalia Siwiec oraz Sara Boruc.

Zobacz także: Christina Aguilera w koszuli polskiej marki! Ich ubrania pokochały już polskie gwiazdy

Ramoneska "Crater" marki Epuzer
Fotografia: Shop.epuzer.com

Największe trendy modowe 2018 roku:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów