Stylistka serialu "Seks w wielkim mieście" zdradza tajemnicę spódnicy Carrie z czołówki. Wiemy, ile kosztowała!

Sarah Jessica Parker w spódnicy tutu jako Carrie Bradshaw w serialu "Seks w wielkim mieście"
Fotografia: Album Online/East News

Pamiętacie spódnicę Carrie z czołówki serialu "Seks w wielkim mieście"? Stylistka produkcji zdradziła, ile jest warta. Będziecie w szoku!

"Seks w wielkim mieście" to serial, który zyskał już miano kultowego. Nie dość, że był przełomowy, bo przełamał tematy tabu na całym świecie, to jeszcze mogliśmy dzięki niemu podejrzeć trendy modowe, które do dziś są aktualne. Niektóre ubrania bohaterek wciąż są pożądane przez oglądające produkcję kobiety. W tym pamiętna spódnica Carrie Bradshaw, w której postać wcieliła się Sarah Jessica Parker. Aktorka miała ją na sobie podczas nagrać do czołówki serialu! Teraz jej sekret zdradziła stylistka produkcji.

Zobacz także: Aktorka z "Seksu w wielkim mieście" przyznała, która scena była dla niej druzgocąca. Nie tego się spodziewacie

"Seks w wielkim mieście": ile jest warta spódnica Carrie z czołówki?

Carrie Bradshaw to bez wątpienia do dziś jedna z najbardziej stylowych bohaterek seriali! Potrafiła zadać szyku w każdej sytuacji.

Wszyscy doskonale pamiętamy jej tiulową spódnicę tutu, którą miała na sobie m.in. w czołówce serialu. Teraz, po latach, stylistka "Seksu w wielkim mieście", zdradziła jej tajemnicę!

Jak donosi portal "Glamour", Patricia Field, która odpowiadała za stylizacje bohaterek, przyznała, że ta spódnica była po prostu tania! Okazuje się, że Carrie, która zazwyczaj stawiała na ubrania od znanych projektantów, tym razem miała na sobie ubranie z... drugiej ręki!

Field sama kupiła tę spódnicę z myślą o Carrie. Znalazła ją w jednym ze sklepów z tanią odzieżą w Nowym Jorku i zapłaciła za nią niecałe 5 dolarów, czyli 20 zł. 

Jeżeli zatem tak jak my szalejecie na punkcie tej spódnicy, nie pozostaje wam nic innego jak upolować ją w second handzie lub w sieci. 

Zobacz także: Ten trend z lat 90. wraca w wielkim stylu! Nada szyku każdej stylizacji

Carrie Bradshaw w spódnicy tutu
Fotografia: Album Online/East News

Niektóre seriale są naprawdę odważne. Wybraliśmy 10 produkcji telewizyjnych, które aż kipią erotyzmem. Są w nich naprawdę gorące sceny seksu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów