W Polsce rusza nowy internetowy outlet. W niskich cenach będzie można dostać luksusowe marki

Anna Respondek 20.09.2017
Zakupy przez internet
Fotografia: EAST NEWS

Czas "pójść" na zakupy i zdobyć coś wyjątkowego. 

Coraz więcej osób decyduje się na kupowanie odzieży online. Centra handlowe tracą przez to klientów, a internetowe outlety rosną w siłę z każdym dniem. Dlatego jedna z najbardziej znanych platform zakupowych na świecie postanowiła uruchomić dla klientów w Polsce nową usługę, która działa już między innymi w Wielkiej Brytanii i Niemczech. 

Zalando Lounge to platforma, która za niewielkie pieniądze umożliwia kupno ubrań, butów i akcesoriów od największych światowych marek, przecenionych nawet do 80 procent. A będzie w czym wybierać, ponieważ na stronie znajdą się propozycje od 2 500 domów mody. 

Widzimy, że wielu klientów w Polsce lubi korzystać z atrakcyjnych ofert i przecen. Jednocześnie korzystają z marek premium i przywiązują dużą wagę do wysokiej jakości. Codzienne kampanie Zalando Lounge z produktami wielu marek, w tym ekskluzywnych, są przecenione do -80 procent i wierzymy, że będą spełniały oczekiwania polskich klientów - wyjaśnił Artur Suligowski, country manager Zalando Lounge Polska.

W tygodniu promocje ruszają o 7 rano, natomiast w weekendy o 8. Ich czas jest ograniczony, niektóre można kupić "do wyczerpania zapasów". Dostawa zawsze kosztuje tyle samo, czyli 9,95 złotych, natomiast zwrotów można dokonywać w ciągu 14 dni zupełnie za darmo. Czas oczekiwania na przesyłkę jest zróżnicowany i może potrwać od jednego do sześciu tygodni. Zalando postanowiło zachęcić klientów rabatem za pierwszy zakup za minimalnie 50 złotych, otrzymamy 10 złotych zniżki. 

Rejestracja dla nowych użytkowników Zalando jest darmowa, natomiast ci, którzy już posiadają konto, na platformę mogą się dostać właśnie przez nie. Za zamówienie można również zapłacić gotówką w chwili otrzymania paczki. Obecnie na platformie zarejestrowanych jest 14 milionów użytkowników. 

Zalando Lounge
Fotografia: Zalando-lounge.com
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów