Powrót tego trendu modowego z lat 90. raczej nikogo nie zachwyci. Zmartwieni bedą też... lekarze

Anna Respondek 14.08.2017
Jeansy
Fotografia: EAST NEWS

O gustach się nie dyskutuje, jednak ten trend już teraz nie podoba się wielu kobietom.

Blady strach padł właśnie na wszystkie panie, a przynajmniej na te, które pokochały spodnie z wysokim stanem. Okazało się, że straszny trend późnych lat 90. i początku XXI wieku wieku może znowu powrócić do łask. Mowa tutaj o biodrówkach, spodniach, które ledwo zasłaniały odpowiednie części ciała. 

Ze względu na coraz większą popularność krótkich topów, spodnie z niskim stanem również mają wrócić do sklepów. Gdzie upatrywać pierwszych symptomów? Oczywiście u gwiazd mody. W ostatnich dniach Bella Hadid, młoda modelka, która z nowymi trendami jest zawsze na bieżąco, pokazała się w spodniach sięgających dużo poniżej pępka. Na jej Instagramie można znaleźć wiele zdjęć w podobnych stylizacjach. 

W biodrówkach pojawiła się również aktorka znana z serialu "Królowe krzyku" Keke Palmer

Ostatecznym potwierdzeniem tej tezy mogą być stylizacje zaprezentowane na pokazach takich domów mody, jak Dior, Alexander McQueeen czy Tommy Hilfiger

Z powrotu tej części garderoby nie będą zadowoleni również lekarze. Biodrówki, poprzez ucisk na brzuch, powodują cofanie się kwasów żołądkowych do przełyku. Dodatkowo mogą także doprowadzić do podrażnienia nerwów, które objawia się bólem, drętwieniem, pieczeniem w okolicach ud czy nadwrażliwością na dotyk. 

Panie, co o tym myślicie? Nie możecie się doczekać prawda? 

giphy-downsized (59)

Wygodne jeansy damskie

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów