Tę Polkę obserwuje w sieci prawie 90 tys. osób! Podbija Instagram stylizacjami z przeszłości

Paulina Ermel 09.12.2019
Karolina Żebrowska
Fotografia: https://www.instagram.com/karolinazebrowskax

Jej konto obserwuje już prawie 90 tys. osób. I nie ma się co dziwić - spójrzcie na te zdjęcia.

Karolina Żebrowska szturmem podbiła polską blogosferę. I nic dziwnego - utalentowana Polka prezentuje na Instagramie stylizacje z poprzednich dekad. Wiernie odtwarza stroje noszone w poprzednich latach i właśnie za to pokochało ją już prawie 90 tys. osób!

Polka podbija Instagram stylizacjami z przeszłości

Karolina Żebrowska to młoda blogerka z Krakowa, która zdobyła popularność za sprawą filmików zamieszczanych w serwisie Youtube. To właśnie tutaj, a także na blogu o nazwie "Domowa kostiumologia", prezentuje nagrania i zdjęcia, na których widać, jak zmieniały się trendy modowe i urodowe na przestrzeni dekad.

Krakowianka własnoręcznie tworzy stroje, które wiernie odwzorowują stylizacje z poprzednich lat. Robi to z dbałością o każdy, nawet bardzo drobny szczegół. Wykazuje się przy tym dużą wiedzą historyczną. Jej instagramowy profil, na którym prezentuje efekty, obserwuje prawie 90 tys. osób!

Pasja, jaką jest moda minionych lat, ogromna wiedza, a także pozytywny odzew, z jakim się spotkała, sprawiły, że blogerka wydała także własną książkę! "Modowe rewolucje. Niezwykła historia naszych szaf" miały premierę 27 listopada. Aby dowiedzieć się, o czym pisze Karolina, zajrzyjcie na jej instagramowy profil.

Poniżej przedsmak tego, co tam zastaniecie.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                                            

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów