Pary reklamują ubrania uprawiając seks. Kampania marki odzieżowej przekracza kolejne granice

Redakcja 03.04.2017
Kampania marki Eckhaus Latta
Fotografia: www.instagram.com/eckhaus_latta/

Zdjęcia pokazują sytuacje, które zwykle rozgrywają się za zamkniętymi drzwiami sypialni. 

Amerykańska marka odzieżowa Eckhaus Latta promuje ubrania na sezon wiosna-lato 2017 w bardzo nietypowy sposób. Modele i modelki reklamują ubrania uprawiając seks. 

Niewielu zapewne słyszało o marce Eckhaus Latta. Teraz to się zmieni, bo jej twórcy postanowili zrobić coś, co zapewniło im międzynarodowy rozgłos. O ich najnowszej kolekcji, którą promują modelki i modele uprawiający seks, piszą media niemal z całego świata. Do kampanii promującej najnowszą kolekcję zaproszono kobiety i mężczyzn, którzy nie wstydzą się swojej seksualności. Na zdjęciach prezentowane są nie tylko osoby o różnym pochodzeniu etnicznym, ale i o różnej orientacji seksualnej, które nie mają problemu z przełamywaniem bariery intymności.

Co ciekawe, wybrano pary, które w życiu prywatnym pozostają ze sobą w związku, a następnie sfotografowano je we własnych sypialniach. Jak przekonuje założyciel marki Mike Eckhaus, bohaterowie kampanii, których możemy zobaczyć na zdjęciach, naprawdę uprawiali seks. 

Było dla nas bardzo ważne, aby przedstawić seks jako coś bardzo naturalnego, a nie sztucznego, nie nadmiernie rozerotyzowanego, nie ze sfery tabu - powiedział Mike Eckhaus w rozmowie z Wmagazine.com. 

Oczywiście, najbardziej intymne części ciała bohaterów zostały odpowiednio wypikselowane tak, aby nikt nie pomylił zdjęć z pornografią. Mimo prezentowanych erotycznych scen, modele i modelki mają na sobie ubrania, które w kampanii promującej najnowszą kolekcję powinny odgrywać najważniejsze rolą. Na zdjęciach są jednak albo podwinięte albo zsunięte, co nie pozwala ich w pełni ocenić.

Wydaje się jednak, że projektanci mogą mówić o sporym sukcesie. O ich kampanii piszą już nie tylko miłośnicy mody, ale również ci, którzy zupełnie się nią nie interesują. A co z ubraniami? Jeśli się dobrze przyjrzeć, są tak różnorodne, że każdy znajdzie coś dla siebie. 

Marka oddzieżowa Eckhaus Latta została stworzona przez Zoe Latta i Mike'a Eckhaus'a. Do tej pory znana była przede wszystkich znawcom i pasjonatom mody. Autorką kontrowersyjnych zdjęć jest koreańska artystka Heji Shin.

Zobacz kampanię marki Eckhaus Latta

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów