Oto "najmodniejsza bluzka lata 2017". Pozuje w niej co druga Instagramerka

Emilia Klima 29.05.2017
Najmodniejsza bluzka lata
Fotografia: Instagram.com/cestclairette

Modowy portal nie ma wątpliwości, co będzie największym hitem tego lata. Bluzkę, o której mowa, ma już prawie każda szanująca się instagramerka świata. 

Jeśli śledzicie profile "influencerek", modelek, blogerek i innych gwiazd Instagrama, być może domyślacie się już o jaką część garderoby chodzi. Jeśli nie, taką obserwację poczynił za nas portal Harpersbaazar.com, który stwierdził, że znalazł najpopularniejszą obecnie bluzkę na Instagramie. Pasjonatki mody najchętniej fotografują się ponoć teraz w białej koszuli w czarne kropki francuskiego domu mody Jacquemus

Zobacz także: Trzecia kolekcja "Let's Denim" od Heidi Klum w Lidlu. Tym razem modelka stawia na miejski szyk

Jako dowód, portal zamieścił kilkanaście portów z Instagrama z bluzką w groszki w roli głównej. Wśród miłośniczek koszuli znalazła się też polska blogerka Alicja Zielasko, znana z bloga Alicepoint.

Alicja Zielasko
Fotografia: Instagram.com/alicezielasko

Najmodniejsza bluzka lata

Francuski brand Jacquemus jest ceniony przez takie "fashionistki" jak Emily Ratajkowski i Kendall Jenner, należy do marek, które w świecie mody uchodzą za "cool". Bufiaste rękawy i szerokie ramiona to znak szczególny projektów marki, tego elementu nie zabrakło w ulubionym modelu wpływowych Instagramerek.

Portal społecznościowy wykreował już nie jeden trend i zdaniem portalu Harpersbaazar.com, tak stanie się też w przypadku charakterystycznej koszulki w groszki. 

Radzimy wam już teraz dodać ją do listy wydatków na najbliższy miesiąc - czytamy w portalu. 

Dochodzimy zatem do najważniejszej części - ceny najmodniejszej bluzki na Instagramie. W sklepie online Farfetch bluzkę można dostać za 453 funty, czyli około 2200 złotych. Za dużo? Spokojnie, jeśli trend faktycznie się przyjmie, niebawem będzie można dostać podobną w każdej sieciówce za (co najmniej) 10 razy mniej ;)

Skusicie się?

Najmodniejsza bluzka lata
Fotografia: Screen z Farfetch.com
Najmodniejsza bluzka lata
Fotografia: Instagram.com/srhmikaela
Najmodniejsza bluzka lata
Fotografia: Instagram.com/sarahjanebea

Jaki dekolt w bluzce damskiej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów