Ortodoksyjna marka odzieżowa podbiła serca kobiet na całym świecie

Paulina Szestowicka 13.04.2016
Moda ortodoksyjna
Fotografia: www.thefrocknyc.com

Powstała marka, która szyje sukienki dla zwolenniczek ortodoksyjnej mody. Zobaczcie jej propozycje. 

Siostry Simi Polonsky i Chaya Chanin od zawsze miały problem ze znalezieniem odpowiednich ubrań. Szukały takich, które zakrywają obojczyki, kolana i łokcie.

Nie mogąc znaleźć tego, co potrzebowały, postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i założyły markę The Frock, która wyspecjalizowała się w szyciu ubrań dla ortodoksyjnych żydówek. O dziwo, projekty z czasem przypadły do gustu kobietom innych wyznań.

Bawełniane i jedwabne sukienki są najważniejszym punktem wszystkich kolekcji. Ich długość sięga do co najmniej kolan, a rękawy zasłaniają łokcie. W ofercie The Frock są także płaszcze. Co ciekawe, wszystkie kroje są luźne, ale jeżeli klientka chce podkreślić talię, może przewiązać się ozdobnym paskiem. Wydawać by się mogło, że specyfika ubrań nie pozwala na odważne projekty, ale w kolekcjach znajdziemy propozycje w stylu boho i normcore

Zamówienia w sklepie internetowym The Frock podchodzą z różnych stron świata. Zdaniem sióstr, ich klientki są zmęczone kusymi propozycjami znanych marek, dlatego w ofercie znalazły coś dla siebie. Kto by pomyślał, że skromny wygląd będzie kiedyś na czasie? 

Sukienka to chyba najbardziej kobieca część garderoby, dlatego zachęcamy do jej noszenia jak najczęściej! Zobaczcie nasze propozycje

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów