Odważna stylizacja w nocnych klubach. Artysta "ubiera" modelki w taśmę izolacyjną

Mateusz Patyk 15.05.2017
The Black Tape Project
Fotografia: Facebook.com/TheBlackTapeProject

Wystarczą mu nożyczki, ochotniczka i odrobina wyobraźni.

Joel Alvarez rozpoczął promowanie swojego nowego artystycznego przedsięwzięcia o nazwie "The Black Tape Project".

Zaskoczeni bywalcy nocnych klubów zaczęli masowo wrzucać do sieci zdjęcia z atletycznie zbudowanymi paniami mającymi na sobie nic więcej oprócz czarnej taśmy samoprzylepnej. Jak podaje Mirror.co.uk założenie jest proste - kobiety zasłaniają przy pomocy kilku niezbyt szerokich pasków czarnego tworzywa miejsca intymne, które układają się w finezyjne wzory i imitują wyzywającą bieliznę.

Profil pochodzącego z Miami kreatora oryginalnej stylizacji śledzi już na Instagramie 172 tys. obserwujących, a na Facebooku liczba jego fanów dochodzi do pół miliona. Alvarez opisuje swój pomysł jako "stricte modowy eksperyment" oraz "błyskotliwą wizualną ekstrawagancję, która zachwyciła publiczność na całym świecie".

Z garażu na wybieg

Zdaniem artysty prezentowana przez niego niezwykła moda za pomocą tak nietypowego materiału łączy ze sobą element, który posiada w domu każdy majsterkowicz z pięknem ludzkiego ciała. Swoją kolekcję "żywych dzieł sztuki" pokazał już m.in. w Las Vegas, Nowym Jorku, na Karaibach i w niektórych częściach Europy. Obecnie zaprasza na swoje show na Ibizie.

Początek projektu opartego na czarnej taśmie izolacyjnej sięga 2011 roku. Modelka Vida Guerra została "przyodziana" wtedy przez Alvareza podczas sesji na okładkę magazynu FHM. Od tamtego czasu oferuje swoje usługi zapraszając właścicieli nocnych klubów z każdego zakątka na Ziemi do współpracy. Za odpowiednią kwotę gwarantuje niezapomniane wrażenia każdemu, kto będzie naocznym świadkiem pokazu jego kolekcji.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów