Nike jak nic innego łączy fanów kawy i pizzy

Paulina Szestowicka 25.05.2016
Nike
Fotografia: www.pixabay.com

Niestety, nie można powiedzieć, że to jest coś dobrego. 

Świat oszalał na punkcie sneakersów, a firmy sportowe chcąc pozyskać jak najwięcej klientów prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych wzorów. Teraz liderem wydaje się być marka Nike, której dwa ostatnie wzory są co najmniej bardzo interesujące. 

Jako pierwsze zostały zaprezentowane buty sportowe, których kolorystyka w pełni oddaje wygląd kawy z mlekiem ze Starbucksa. Sieć kawiarni ma logo w kolorach białym i zielonym i takie też barwy znalazły się na butach. Jednak nie te elementy wywołały zdziwienie, a materiał, który ma przypominać napój. Co prawda można powiedzieć, że wygląda jak wymieszana kawa z mlekiem, ale bardziej przypomina zużyty, brązowy zamsz. Nikt, kto kupuje nowe buty nie chce, żeby wyglądały jak po przejściu sporej ilości kilometrów. 

Nike Starbucks

A może coś do jedzenia?

Drugim zaskoczeniem było zaprezentowanie modelu Nike SB Janoski Pepperoni Pizza. Jak sama nazwa wskazuje, są to typowe sneakersy uszytego z materiału we wzór jednego z najpopularniejszych dań. Patrząc na nie, trudno nie dojść do wniosku, że wyglądają tak dobrze, że chce się je zjeść, a nie nosić. Te buty są dowodem na to, że nawet miłość do pizzy ma swoje ograniczenia. 

Nike Pizza

Nike być może robi sobie żarty wprowadzając takie buty do sprzedaży. W końcu jest to na tyle duża marka, że może ona sobie pozwolić na urozmaicenie kolekcji krótkimi edycjami limitowanymi. Z drugiej strony, może być też tak, że Nike naprawdę wychodzi z założenia, że chcemy nosić takie buty. Zabawny w sumie jest też fakt, że zarówno buty skierowane do wielbicieli kawy, jak i pizzy, nie spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem.

Marka nie faworyzuje żadnej z grup. Obydwie propozycje są tak samo… nieapetyczne.

Stroje kąpielowe dla modnych kobiet

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów
Attribute Type Value
0 string '/Uroda-i-Moda/Shopping/Ksiezna-Meghan-w-sukience-z-sieciowki-13475'
1 string '/Uroda-i-Moda/Paznokcie/Paznokcie-tytanowe-wlasciwosci-cena-jak-je-zrobic-7911'
2 string '/Uroda-i-Moda/Paznokcie/Paznokcie-na-sylwestra-trendy-2018-2019-12039'
3 string '/Uroda-i-Moda/Shopping/Anna-Lewandowska-w-kurtce-z-sieciowki-za-199-zl-13309'
4 string '/Uroda-i-Moda/Pielegnacja/Lifting-rzes-na-czym-polega-efekty-cena-9540'
5 string '/Uroda-i-Moda/Pielegnacja/Kolagen-do-picia-opinie-skutki-uboczne-zastosowanie-7814'
6 string '/Uroda-i-Moda/Fryzury/Sprawdzone-sposoby-na-geste-wlosy-8421'