Blogerka miała problem z ułożeniem włosów. Spróbowała metody z sitkiem i suszarką. Efekt zaskakuje

Anna Respondek 18.09.2017
Suszenie włosów
Fotografia: Instagram/Gilmakeup

Tego byśmy nie wymyślili. 

Włosy to utrapienie wielu kobiet. Zazwyczaj chcemy to czego nie mamy, dlatego kiedy natura wyposaży nas w proste włosy, staramy się je za wszelką ceną pokręcić, a kiedy na głowie mamy piękne loki, w ruch idzie prostownica. 

Blogerka modowa Gilmakeup na swoim Instagramie zamieszcza różne porady dotyczące makijażu i pielęgnacji włosów. Ostatnio pokazała, jak sobie radzi z burzą niesfornych fal. Niekonwencjonalny sposób suszenia włosów zapewnia jej miękkie i sprężyste loki, które nie przeradzają się w przysłowiową "szopę". Największym zaskoczeniem jest to, czego używa do stworzenia zniewalającej fryzury. Nie podejrzewaliśmy, że kuchenne sitko może być aż tak przydatne w stylizacji włosów. Na wideo zamieszczonym poniżej można zobaczyć efekt końcowy. 

Widziałam na Instagramie wideo, na którym dziewczyna suszy włosy przy pomocy sitka. Postanowiłam wypróbować ten sposób i zakochałam się w rezultacie - napisała. 

Co należy zrobić? Wystarczy włożyć włosy do sitka i suszyć je tak, aby strumień powietrza był skierowany do dołu. Dla jeszcze lepszego efektu można zastosować odpowiednie preparaty do wygładzenia włosów.

Wypróbujecie ten sposób w domu? ;)

giphy-downsized
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów