Najpopularniejsze i najlepsze męskie T-shirty według użytkowników Reddita to pochwała normcore'u

Redakcja 12.01.2017
Białe t-shirty
Fotografia: East News

Wydaje się, że zakup białego podkoszulka nie powinien być problemem. A jednak jest.

Po pierwsze - mężczyźni nie mają zbyt wielu miejsc w sieci, w których mogą przeczytać porady modowe. Kobiety znajdą teksty tego typu niemal na każdym portalu i w każdym serwisie, ale panowie muszą radzić sobie inaczej. Okazuje się, że jednym z najpopularniejszych forów dyskusji o modzie męskiej jest Reddit. Nie ma tam głupich pytań, a szczególnie takich, które nie zasługują na odpowiedzi. 

Jeden z użytkowników Reddita zapytał, z jakiej firmy warto kupić najlepszy, zwykły, jednokolorowy T-shirt. Najlepiej biały. Okazuje się, że jest marka, którą mężczyźni wyjątkowo sobie cenią. I nie jest to popularna sieciówka ani luksusowy butik. Chodzi o Next Level, którego produkty można kupić na przykład na Amazonie. Głównym atutem ich produktu jest stosunek ceny do jakości - taką koszulkę można nabyć już za 30-50 złotych, w zależności od koloru. Podobną odpowiedź podało ponad 700 użytkowników forum.

Next Level
Fotografia: Amazon.com

Do wyboru do koloru

Next Level oferuje 28 wariantów kolorystycznych i aż 12 rozmiarów. Mężczyźni chwalą je za to, że dobrze leżą, są bardzo trwałe i wygodne. Niektórzy panowie przyznali się, że w swoich szafach mają po kilkadziesiąt sztuk tych koszulek, większość ma już kilka lat i wciąż wygląda dobrze. Użytkownicy Reddita wyznali, że w koszulkach Next Level ćwiczą, albo traktują je jak zwykły element garderoby letniej, ponieważ, jak czytamy na forum, są bardzo lekkie i szybko schną. 

Kwestia najlepszej koszulki jest najwyraźniej istotna dla użytkowników Reddita. Doszło nawet do kilku kłótni - znaleźli się tacy, którzy stwierdzili, że od koszulek Next Level lepsze są po prostu T-shirty z H&M. Jednak ta sieciówka to pójście na łatwiznę. Nie po to faceci robią research, żeby po prostu kupić ubranie z haemu.

Co ciekawe, zwykły, prosty T-shirt bez nadruku jest symbolem chyba najbardziej porządanego, współczesnego stylu życia - normcore'u. Głównymi jego przedstawicielami są mężczyźni sukcesu z Doliny Krzemowej, którzy w swoich szafach potrafią mieć kilkanaście sztuk tych samych ciuchów.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów