Najpopularniejsza suknia ślubna na Instagramie zdobyła już ponad 300 tysięcy polubień

Mateusz Patyk 19.04.2017
suknia ślubna
Fotografia: Pixabay.com

Widowiskowa ceremonia i fantazyjna kreacja. Ta para młoda zapamięta to wydarzenie na długo.

W tej sukni każda kobieta może poczuć się jak księżniczka z filmu animowanego.

Według strony Allure.com niezwykły strój założony przez Intan Azzahrę, świeżo upieczoną żonę z Dżakarty w Indonezji, okazał się najbardziej lubianym ślubnym kostiumem na Instagramie. W sumie zdjęcia, na których kobieta pozuje u boku niemniej odświętnie ubranego wybranka serca, popularnego aktora i modela Zendhy'ego Zaena, uzyskały liczbę ponad 300 tysięcy polubień.

Ślub odbył się na tle przypominających bajkowe zamki kolorowych świątyń i w nie mniej barwnych przestrzeniach sali balowej. Misternie zdobiona perłami pastelowa suknia z jedwabnym trenem mieni się na fotografiach jakby była uszyta dla Kopciuszka, a trzymający ją za rękę pan młody przypomina Księcia z wyimaginowanego królestwa.

Sen na Jawie

Po ceremonii Azzahra przebrała się w robiącą nie mniejsze wrażenie czerwoną kreację, jej ukochany poszedł w jej ślady i zmienił kolor swego "munduru" na nieco bardziej ekstrawagancki strój (jeżeli tylko można przyjąć jakiś punkt odniesienia). 

Za projektami tych uroczystych szat stoją znani kreatorzy mody z Indonezji, Ivan Gunawan oraz Hengki Kawilarang. Profil tego pierwszego na Instagramie śledzi ponad 11 milionów obserwujących. Nic więc dziwnego, że gdy tylko opublikował zdjęcia wytwornej pary, internet zaniemówił z wrażenia.

Zobacz najpopularniejszą suknię ślubną na Instagramie

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów