Teraz możesz kupić buty, które nosiła Jackie Kennedy. Będą hitem lata

Paulina Ermel 23.03.2018
Jackie Kennedy
Fotografia: Eastnews

Są piękne, wygodne i już niebawem podbiją serca miłośniczek mody.

Jackie Kennedy do dzisiaj jest niekwestionowaną ikoną stylu. Kobiety na całym świecie wciąć próbują odtwarzać jej sposób ubierania się i chętnie wzorują się na kultowych już zdjęciach pierwszej damy USA. Naprzeciw oczekiwaniom miłośniczek stylu Jackie wyszła jedna ze znanych modowych marek.

Zobacz także: Co będziemy nosić w 2018 roku? W trendach modowych na nowy rok czeka wiele niespodzianek

Na pomysł stworzenia współczesnej wersji sandałków, które kiedyś na wakacje zabierała ze sobą Jackie Kennedy, wpadli Fabrizio Viti i przedstawiciele greckiej manufaktury Ancient Greek Sandals. Projektant Louis Vuitton i znana grecka marka połączyli siły, aby stworzyć greckie sandałki zdobione kultowymi kwiatkami. Nie dość, że wiernie oddają sandałki pierwszej damy USA, idealnie pasują nie tylko na plażę, ale i na miasto.

ancient-greek-sandals-x-fabrizion-viti-2-14fd5
Fotografia: Materiały prasowe

Cała kolekcja składa się z 8 modeli skórzanych sandałków w różnych kolorach. Wszystkie ozdobione są stokrotkami.

Niestety cena kultowych butów nie zachęca. Waha się od 125 do 210 euro (ok. 500-840 złotych). Można je kupić za pośrednictwem internetu.

Pisaliśmy już o tym, że wiosną i latem 2018 znów będą królowały kwiaty na ubraniach. Wygląda na to, że te sandałki jak najbardziej wpisują się w najnowsze trendy. Skusiłybyście się na takie?

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów