Miś Yogi zadał szyku na wybiegu Moncler Gamme Bleu

Paulina Szestowicka 23.06.2016
Moncler Gamme Bleu 2017
Fotografia: East News

To nie wybieg, to Park Narodowy Yellowstone.

Tydzień mody w Mediolanie bezsprzecznie należał do niedźwiedzi z pokazu Moncler Gamme Bleu wiosna/lato 2017.

Jeszcze zanim na wybieg wyszli pierwsi modele, uwagę przykuła scenografia, która przeniosła widzów do Parku Narodowego Yellowstone. Zielona trawa, wysokie drzewa i białe namioty sprawiły, że każdy mógł się poczuć jak skaut na obozie. 

Najważniejszym punktem pokazu oczywiście było zaprezentowanie kolekcji. Moncler tradycyjnie uszył ubrania z utkanych na specjalne zamówienie tkanin, w których dominowały wysokogatunkowe płótna i nylon. Te tkaniny nie zostały wybrane przypadkowo - miały podkreślić służbowy charakter kolekcji. Typowe dla Moncler jest balansowanie między skrajnościami, a tym razem były to złote guziki i krótkie futerka, które kontrastowały z płaszczami uszytymi na wzór śpiworów. 

Kiedy już wszyscy zobaczyli, jak powinien wyglądać modny skaut, przyszła kolej na niespodziankę, którą były misie. W tym momencie nasunęło się jedno skojarzenie z Misiem Yogi. Wierzymy, że gdyby tylko ktoś wyreżyserował film o jego przygodach, kostiumograf na pewno by zamówił sporą część kolekcji właśnie u Moncler. 

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów