Mężczyźni wskazali stroje i dodatki, w których kobiety, ich zdaniem, wyglądają atrakcyjnie. Niektórzy będą zaskoczeni

Redakcja 18.08.2017
Kobiety
Fotografia: Pixabay

Każda kobieta powinna je mieć w swojej szafie. 

O tym, że wygląd jest ważny, a zwłaszcza dla kobiet, chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Panie, chcąc czuć się dobrze w swojej skórze, ale i chcąc podobać się mężczyznom, przywiązują dużą wagę do tego, co aktualnie mają na sobie. Z pomocą przyszli im właśnie użytkownicy Reddita, którzy stworzyli wątek, w którym wymieniają się uwagi na temat tego, w jakim stroju i w jakich dodatkach kobieta wygląda najbardziej atrakcyjnie. 

Na pierwszym miejscu, jak podaje Wp.pl, znalazł się odpowiednio dobrany strój i rozmiar ubrań. To jasny sygnał dla wszystkich kobiet, że powinny sięgać tylko po te ubrania, w których czują się swobodnie. Mężczyźni zwracają uwagę na fakt, że gdy kobieta nie czuje się dobrze chociażby w sukience, którą ma na sobie (bez względu na to, jak bardzo jest piękna), traci pewność siebie i poczucie własnej atrakcyjności. 

giphy-downsized (57)

Biżuteria? Tak, ale...

Co ciekawe, panowie szczególną uwagę zwracają na biżuterię, która zdobi kobiece ciało. I nie, wcale nie chodzi o naszyjnik, kolczyki, czy chociażby bransoletkę, a przynajmniej nie tę umieszczaną na nadgarstku. Mężczyźni przyznali, że wyjątkowo atrakcyjne wydają im się te kobiety, które noszą delikatną, skromną bransoletkę umiejscowioną na kostce. 

Co jeszcze zdaniem użytkowników Reddita jest niezwykle pociągające? Jak podaje Wp.pl, wcale nie obcisła, podkreślająca kobiece kształty sukienka, a...odkryte ramiona. Tak, to nie żart. Wielu mężczyzn stwierdziło, że to właśnie odkryte ramiona podobają im się najbardziej. Wysoko w zestawieniu znalazły się również kreacje podkreślające biodra, a także zestaw składający się z krótkiej spódniczki i długiego okrycia wierzchniego. 

giphy-downsized (58)

Powrót kultowej biżuterii

A co z dodatkami? Kobiety powinny postawić na te, które zwrócą uwagę mężczyzn na ich szyję. Co dla wielu może być zaskakujące, mężczyźni obok łańcuszków i naszyjników wskazali na chokery, które dziś powróciły do łask. To popularne naszyjniki noszone blisko szyi, podobnie jak obroża. Z tego powodu nazywane są często dusikami. Wykonane mogą być z łańcuszka, koronki, czy chociażby satynowej tasiemki. 

Drogie panie, pędzicie do sklepów? :-) 

Choker
Fotografia: Pixabay

Choker

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów