Piękny gest Melanii Trump. W ten sposób oddała hołd księżnej Dianie!

Paulina Ermel 04.06.2019
Melania Trump
Fotografia: Eastnews

Amerykańska para prezydencka udała się z wizytą do Wielkiej Brytanii. Strój, w którym zaprezentowała się Pierwsza Dama USA, już kiedyś gdzieś widzieliśmy. Okazuje się, że bardzo podobny nosiła sama księżna Diana!

3 czerwca rozpoczęła się wizyta Donalda Trumpa i jego rodziny w Wielkiej Brytanii. Prezydent, Pierwsza Dama, a także córka Trumpa wraz z mężem spotkali się z królową Elżbietą, księciem Karolem, księżną Kamilą i innymi członkami brytyjskiego rodu królewskiego.

Oczy całego świata zwrócone są nie tylko na to, jak wyglądają relacje prezydenta USA z brytyjską monarchinią, ale też na to, jak Amerykanie zaprezentowali się w Wielkiej Brytanii. Szczególnie głośno jest o jednym ze strojów Melanii Trump.

Melania Trump ubrała się jak księżna Diana

Podczas pierwszego dnia trzydniowej wizyty Trumpów na brytyjskim dworze Melania postawiła na minimalistyczny, ale jednocześnie bardzo szykowny zestaw. Pierwsza Dama wybrała na tę okazję białą dopasowaną sukienkę Dolce&Gabbana urozmaiconą granatowymi wstawkami - paskiem i kołnierzykiem. Do tego dobrała pasujący kapelusz Herve Pierre, również z granatowymi akcentami.

Melania Trump jak zwykle zadała szyku, a dziennikarze dopatrzyli się w jej stylizacji podobieństwa do modowych wyborów samej księżnej Diany! Wygląda na to, że żona prezydenta Stanów Zjednoczonych wybrała taki zestaw celowo. Bardzo podobne stroje nosiła podczas oficjalnych wyjść księżna Diana.

Tragicznie zmarła żona księcia Karola chętnie sięgała po biało-granatowe zestawy, w skład których wchodziły dopasowane spódnice i taliowane marynarki. Obowiązkowo dobierała do nich również pasujące nakrycia głowy.

Co sądzicie o tej stylizacji?

EN_01379508_0021
Fotografia: Eastnews
EN_01379508_0016
Fotografia: Eastnews

Melania Trump bardzo często na oficjalne wyjścia wybiera ołówkowe spódnice podkreślające jej zgrabną sylwetkę. Jednak w tym sezonie modny jest zupełnie inny krój. Znów powraca plisowana spódnica! Zobaczcie, jak nosimy ją w tym sezonie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów