Marina Łuczenko w kampanii polskiej marki Just Paul

Paulina Ermel 28.03.2019
Marina Łuczenko-Szczęsna
Fotografia: instagram.com/marina_official

Marina Łuczenko-Szczęsna została ambasadorką polskiej marki odzieżowej Just Paul. Wzięła też udział w sesji zdjęciowej ubrań w słonecznej Hiszpanii!

Just Paul to znana i lubiana przez Polki marka modowa. Oferuje ona eleganckie, ale jednocześnie oryginalne i nonszalanckie projekty. W ubrania Just Paul chętnie pokazuje się np. Anna Lewandowska.

Okazuje się, że ambasadorką marki została właśnie żona Wojciecha Szczęsnego Marina Łuczenko. Gwiazda wyjechała do słonecznej Hiszpanii, aby wziąć udział w kampanii nowej kolekcji Just Paul.

Marina Łuczenko-Szczęsna w kampanii polskiej marki Just Paul

Marina pochwaliła się efektami sesji w mediach społecznościowych. Wzięła udział w sesji, w której wystylizowano ją w kilka projektów Just Paul. Uwagę przyciągały także dodatki i zmysłowe fryzury gwiazdy.

Wokalistka wrzuciła na swój instagramowy profil kilka zdjęć z kampanii, a nagraniami zza kulis podzieliła się w relacji na Instagramie. Fani są zachwyceni sesją, a ona sama o przedsięwzięciu mówiła tak: "Pracować w takiej atmosferze i warunkach to sama przyjemność. Już nie mogę się doczekać efektu końcowego".

A jak wam się podoba Marina w kampanii Just Paul?

Wśród gorących trendów na ten rok znalazła się po raz kolejny plisowana spódnica! Zobaczcie, jak w tym sezonie nosimy ten powracający trend.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów