Maffashion jest najbardziej wpływową blogerką na świecie. Zarobiła dla branży modowej 64,8 miliona dolarów

Redakcja 25.01.2017
Julia Kuczyńska
Fotografia: www.instagram.com/maffashion_official/

Ta dziewczyna doskonale wie co zrobić, aby osiągnąć międzynarodowy sukces. 

Julia Kuczyńska wszystkim miłośnikom mody znana jako Maffashion, ma powodu do dumy. Blogerka modowa, a dla niektórych również celebrytka, została uznana za najbardziej wpływową blogerkę na świecie. Jak podaje portal Wwd.com, dla marek modowych miała zarobić w 2016 roku aż 64,8 miliona dolarów. 

Prestiżowy ranking, w którym Polka zajęła zaszczytne, pierwsze miejsce, został opracowany przez agencję Tribe Dynamics i opublikowany na stronie Wwd.com. Zawiera nazwiska dwudziestu influencerów z dziedziny mody i urody, porządkując ich według tak zwanego ekwiwalentu reklamowego. Raport sporządzono przypisując konkretną wartość dolara do każdego działania dla gigantów modowych. 

Co za dzień! Co za miesiąc! Ciągle nie wierzę, że takie rzeczy się dzieją. TA informacja jest jakimś szokiem nie do opisania! To chyba jedno z najważniejszych wyróżnień, sukcesów jakie do tej pory mi się przytrafiły! Jedno wielkie WOW!!!! "Polka na szczycie listy najbardziej wpływowych blogerów" - napisała Maffashion na Instagramie. 

Julia Kuczyńska wyróżnieniem pochwaliła się na instagramie
Fotografia: www.instagram.com/maffashion_official/

Julia Kuczyńska wyróżnieniem pochwaliła się na instagramie 

Czas na międzynarodową karierę?

To zaszczytne wyróżnienie w praktyce oznacza, że Maffashion najbardziej przyczyniła się do sukcesu największych topowych marek spośród wszystkich osób uwzględnionych w rankingu. Jej radość z tego faktu nikogo nie powinna więc dziwić. 

Jestem w oooooogromnym szoku! Dziękuję, że cieszycie się razem ze mną! Że wysyłacie mi tyle wiadomości i cudownych komentarzy! Nakręcacie do działania, dajecie kopa do zrealizowania kolejnych projektów! Cieszę się, że od tylu lat mi kibicujecie i wspieracie! (...) - napisała Maffashion do swoich fanów na Instagramie. 

Prestiżowe miejsce w zaszczytnym rankingu cieszy tym bardziej, że Wwd.com nie jest zwykłą stroną poświęconą między innymi modzie. To jedna z najważniejszych witryn internetowych, na którą zaglądają dziennikarze i specjaliści z całego świata, by zdobyć rzetelne informacje z branży.

Teraz przed Maffashion wiele możliwości. Jeśli dobrze je wykorzysta, ma szansę na międzynarodowe kontrakty, które przynieść jej mogą nie tylko ogromną sławę, ale też naprawdę duże pieniądze. Bo chyba nikt nie zaprzeczy, że jeszcze do niedawna polska blogosfera o takim sukcesie mogła tylko pomarzyć. 

Maffashion
Fotografia: ONS

Maffashion

Dziewczyna ze Złotowa

Julia Kuczyńska karierę blogerki modowej rozpoczęła w 2009 roku, kiedy założyła blog Maffashion.pl. Prezentowała w nim, i wciąż to robi, swoje najlepsze stylizacje. W 2010 roku wraz z inną popularną polską blogerką modową Jessicą Mercedes, prowadziła własne show modowe "J&J Fashion Show". W programie stylistki doradzały, jak stworzyć ciekawą stylizację z rzeczy, które kupić można w polskich sklepach, mając do dyspozycji kwotę 300 złotych. 

W styczniu 2013 roku Julia Kuczyńska po raz pierwszy pojawiła się na okładce magazynu "K MAG", a jej kariera szybko nabrała rozpędu. Z jej rad korzystają nie tylko Polki. O Maffashion rozpisują się już światowe media, a jej stylizacje trafiają na Vogue.com i Harpersbazaar.com. Ostatnio blogerka znalazła się także na łamach papierowej edycji amerykańskiego "Glamour". 

Nikt chyba nie powinien mieć wątpliwości, że drzwi do światowej kariery stoją przed Maffashion otworem. Pytanie tylko, jak tę szansę wykorzysta.

Zobacz też: Oni już wiedzą, że pisanie o wszystkim i niczym prowadzi donikąd. To czołówka polskiej blogosfery

Maffashion
Fotografia: ONS

Maffashion

Maffashion
Fotografia: ONS

Maffashion

Maffashion
Fotografia: ONS

Maffashion

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów