Lidl wprowadził do sprzedaży niezwykłe buty sportowe. Są wykonane z plastiku z recyclingu!

Paulina Ermel 12.08.2020
Damskie buty sportowe
Fotografia: Shutterstock

Dyskont wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzył pierwszy raz w historii kolekcję butów wykonanych z plastiku z recyklingu!

Takiej kolekcji w Lidlu jeszcze nie było! Teraz możecie kupić tutaj buty, który nie dość, że są modne i wygodne, powstały tak, aby nie niszczyć naszej planety. Wręcz przeciwnie - do ich wykonania wykorzystano plastik z recyklingu!

Kolekcja Crivit Ocean Bound Plastic jest już dostępna w sklepie Lidl. Zobacz, jakie buty się w niej znalazły i na czym polega ich wyjątkowość.

Lidl stworzył buty wykonane z plastiku z recyklingu

Lidl nie od dziś działa na rzecz naszej planety. Marka uświadamia klientów w zakresie zanieczyszczenia, ale też ich własnego zdrowia - oferuje produkty wspomagające zdrowy styl życia, ale też te ekologiczne, czyli dobre dla Ziemi.

Tym razem w ofercie Lidla pojawiły się buty wykonane z plastiku z recyklingu - dokładnie z przetworzonych butelek PET. Co ciekawe, aż 25 proc. plastiku, z którego wykonano to obuwie, pochodzi z oceanów, mórz i plaż. Pozostałe 75 proc. to materiał z normalnie przetwarzanych butelek PET.

Buty z kolekcji Crivit Ocean Bound Plastic są lekkie, przewiewne, dopasowujące się do stopy, a w dodatku świetnie wyglądają. Dostępne są w kilku kolorach. Cena za parę to jedynie 59,90 zł. Warto dodać, że na jedną parę butów przetwarzano od 8 do 16 plastikowych butelek.

Skusicie się na taki zakup?

Te perełki możesz wciąż upolować na wyprzedaży w Zarze. Warto mieć je w swojej szafie!      

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów