Lewandowska na ślubie przyjaciółki. Jej sukienka niewiele zakryła!

Paulina Ermel 16.07.2018
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
Fotografia: East News

Ania i Robert Lewandowscy bawili się w ten weekend na weselu znajomych. Sukienka trenerki przyćmiła kreację samej panny młodej!

Sezon ślubny w pełni. Wiele polskich gwiazd w te wakacje postanowiło powiedzieć sakramentalne "tak". Uroczystościom towarzyszą najczęściej huczne wesela. Na jednym z nich pojawili się państwo Lewandowscy. Wraz z Anią Korcz świętowali ten ważny dla niej dzień.

Zobacz także: "Przestajesz być wiarygodna". Lewandowska w ogniu krytyki

Ślub Ani Korcz i Piotra Kalitowicza

Ania Lewandowska od lat przyjaźni się z Anią Korcz - córką znanej aktorki. To właśnie jej małżeństwo wraz z Robertem świętowali tej soboty. Na imprezę do białego rana Lewandowska założyła granatową koronkową kreację marki Self Portrait. I choć nie jest to pierwszy raz, kiedy trenerka wybrała właśnie tę sukienkę, wciąż jesteśmy pod dużym wrażeniem. Kreacja nie pozostawiła wiele wyobraźni.

Sukienka pierwotnie kosztowała ok. 2 tysięcy złotych. Teraz można kupić ją za 1077 zł. Granatowy kolor idealnie pasował do garnituru, który wybrał Robert. Trzeba przyznać, że para prezentowała się rewelacyjnie. Podobają wam się w takim wydaniu?

Zobacz także: Lewandowska chroniła wizerunek córki. Teraz opublikowała film, na którym przez przypadek pokazała twarz Klary

Tak Ania Lewandowska prezentowała się na Balu TVN-u:

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów