Księżna Kate w stylizacji sprzed 5 lat! Wygląda obłędnie!

Zuzanna Morska 27.09.2019
Księżna Kate
Fotografia: Rex Features/East News

Para książęca Cambridge wybrała się w czwartek na chrzciny statku polarnego. Księżna Kate miała na sobie stylizację sprzed 5 lat!

Księżna Kate ma tysiące fanów na całym świecie. Brytyjka zyskała ogromną popularność, od kiedy wyszło na jaw, że spotyka się z księciem Williamem. Później były zaręczyny, bajkowy ślub i narodziny trojga uroczych dzieci Kate i Williama.

Od kiedy Kate stała się członkiem rodziny królewskiej, ma szereg obowiązków wynikających z tej roli. Ostatnio np. wybrała się wraz z mężem na chrzciny statku polarnego. Świat oszalał na punkcie jej stylizacji!

Księżna Kate w stylizacji sprzed 5 lat

Księżna Kate wraz z księciem Williamem wybrali się w czwartek do Birkenhead na uroczystość nadania imienia statkowi badawczemu. Para książęca Cambridge pojawiła się na oficjalnym spotkaniu, aby nie tylko wziąć udział w uroczystym przedsięwzięciu, ale też spotkać się z zespołem inżynierów, który pracował nad stworzeniem statku.

Księżna Kate wybrała na tę okoliczność  błękitny płaszcz, który podkreślił jej szczupłą sylwetkę. Żona księcia Williama już kiedyś miała na sobie ten elegancki strój projektu domu mody Alexander McQueen. Księżna znana jest z odświeżania swoich starych strojów. W niebieskim płaszczu widzieliśmy ją już w 2014 roku podczas wizyty w Nowej Zelandii.

Tym razem księżna dobrała do kultowego płaszcza granatowe czółenka i pasującą do całości kopertówkę.

Uwielbiamy ją w tym stroju. A wy?

Uwielbiasz brytyjską rodzinę królewską? Koniecznie weź udział w naszym quizie!   

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów