Królowa Letizia założyła sukienkę ze znanej sieciówki. Ten model można kupić w Polsce w przystępnej cenie

Katarzyna Leszczyńska 18.10.2017
Królowa Letizia
Fotografia: ONS

Taką samą kreację może mieć każda z nas.

To, że gwiazdy sięgają po ubrania z sieciówek, jest już czymś bardzo powszechnym. Okazuje się jednak, że również arystokratki pozwalają sobie na ubrania z niższej półki. Tym razem po sukienkę ze znanej sieci sklepów sięgnęła królowa Letizia. Arystokratka znana jest ze swojego minimalistycznego stylu, jednak bardzo kobiecego. Nic więc dziwnego, że hiszpańska królowa zdecydowała się na długą sukienkę w kwiaty marki Zara.

Królowa Letizia w sukience z Zary
Fotografia: ONS

Królowa w sukience z Zary

Zara to hiszpańska sieć sklepów znana na całym świecie. Sukienka, która najbardziej spodobała się królowej Letizi to delikatna kreacja w kwiaty, którą arystokratka zestawiła z zamszowymi szpilkami. Oprócz wyrazistych butów, królowa postawiła na delikatny makijaż i dodatki. Całość prezentowała się niezwykle dziewczęco. Sukienka, na którą postawiła Letizia dostępna jest na stronie internetowej sklepu za jedyne 249 złotych. Można ją zamówić również w Polsce.

Sukienka Zara
Fotografia: zara.com

Letizia to hiszpańska królowa, żona króla Filipa VI Burbona. Przez wiele lat pracowała jako dziennikarka. W 2004 roku para królewska wzięła ślub. Letizia i Filip mają dwie córki: Eleonorę oraz Sofię. Matka z całą pewnością daje im doskonały wzór do naśladowania, jeżeli chodzi o styl. Letizia zawsze wie, jak należy się ubrać w zależności od okoliczności.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów