Klientka sklepu New Look wpadła w rozpacz. Zakupy ją rozczarowały

Magdalena Kulej 16.03.2018
Spodnie New Look
Fotografia: shutterstock.com

Przez swoje ostatnie zakupy kobieta niemal wpadła w depresję. 

Przy wyborze spodni kobiety stają zwykle przed nie lada wyzwaniem. Badania przeprowadzone przez telewizję „Good Morning Britain” dowodzą, że aż 83% klientek musi sięgać po spodnie o rozmiar większe. To z kolei doprowadza do utraty pewności siebie i braku akceptacji własnego ciała.

Tak jak w przypadku klientki popularnej sieciówki, która wpadła w rozpacz. Jej ostatnie zakupy w sklepie internetowym New Look niezupełnie ją satysfakcjonują. 30-letnia Melanie Lisle z brytyjskiego Newcastle wybrała idealną parę jeansów. Leżały jak ulał, więc z chęcią dokupiła dwie kolejne pary. Wszystkie o tym samym kroju i w rozmiarze L.

Zobacz także: Jaki rozmiar nosi "przeciętna" kobieta"? Badania wskazują, że zmienił się znacznie w ostatnich latach

Gdy paczka dotarła do jej domu, kobieta szybko zabrała się do przymierzania. Coś było nie tak, bo nowe spodnie „utknęły” na jej udach. Melanie jeszcze raz sprawdziła metki. Papierki potwierdzały, że jeansy mają ten sam rozmiar. Niestety w żadną z nowo zakupionych par nie mogła się wcisnąć.

Byłam zrozpaczona. Myślałam, że to coś ze mną jest nie tak. (…) Że powinnam przymierzyć raczej rozmiar XXL – powiedziała w rozmowie z „The Sun”.

Klientka położyła spodnie obok siebie i zdała sobie sprawę, że to jednak nie wina jej figury. Zdjęcia „identycznych” jeansów opublikowała w sieci.

Zobacz także: Jednym zdjęciem pokazała, jak sieciówki manipulują rozmiarami ubrań. "Rozmiarówka to ściema"

Melanie zgłosiła sprawę do sklepu New Look, ale ich reakcja bardzo ją rozczarowała. Twierdzi, że poproszono ją tylko o zwrot produktów, a problemu niedopasowania nie skomentowano. jak się okazuje, Melanie nie jest pierwszą niezadowolona klientką, jeśli chodzi o rozmiar jeansów. O podobnej sytuacji informowała już m.in. znana influencerka Mira Hirsch. W sieci podzieliła się zdjęciami w dwóch parach jeansów w tym samym rozmiarze. Tylko jedna pasowała.

Spodnie damskie - jaki fason wybrać?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów