Klapki Kubota powracają. Kultowy model już niedługo do kupienia

Paulina Ermel 27.04.2018
Klapki Kubota
Fotografia: Instagram.com/kubota.store

Pamiętacie legendarne granatowe klapki z napisem KUBOTA na przodzie? Powracają. Szykuje się jeden z najgorętszych trendów sezonu.

Granatowe, zrobione z pianki, zapinane na rzep i z charakterystycznym napisem na przodzie. Chyba każdy z nas pamięta klapki "Kubota", które w latach 90. królowały na polskich osiedlach. Dzisiaj kultowe klapki mają szansę powrócić. W nieco nowocześniejszej formie.

Na rynek powrócą legendarne klapki KUBOTA! Grupa znajomych uzyskała licencję na pokazywanie logo marki i rusza z własną produkcją. Teraz potrzebują wsparcia, żeby taśmowo produkować wysokiej jakości klapki w Polsce.

Zobacz także: Styliści wybrali najmodniejszą fryzurę lata. Będziecie zachwycone

Grupa znajomych uzyskała licencję na posługiwanie się logiem marki i rusza z własną produkcją. Potrzebuje jednak wsparcia finansowego, aby ruszyć z projektem.

Klapki KUBOTA powrócą w nowej wersji "Made in Poland". Abyśmy mogli się nimi cieszyć, musimy pomóc grupie znajomych - muszą zebrać 30 tysięcy złotych. Jak reklamują swój projekt?

Chcemy przywrócić Polakom nasze "dobro narodowe". KUBOTA to przecież coś więcej niż tylko klapki - to styl życia

Premiera klapków zaplanowana została na 7 czerwca, a zbiórka pieniędzy rusza 7 maja. Dostępne będą różne modele butów, ale też skarpety i worki. Skusicie się na kultowe buty?

Zobacz także: Ten trend wylansowała Julia Roberts w "Pretty Woman". Znajdziemy go w sieciówkach

Autor: Paulina Ermel

Klapki damskie - czekają na Ciebie niesamowite modele!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów